Кредит під заставу нерухомості Україна

Якщо Ви загорілися бажанням відкрити свою справу, зробити вдома ремонт, купити новий автомобіль або здійснити будь-яку іншу мрію, але на це катастрофічно не вистачає грошей, це зовсім не привід відмовлятися від задуманого. Ви завжди можете звернутися за допомогою в компанію PKCredit. Ми надаємо клієнтам можливість отримати кредит під заставу нерухомості в Україні в найкоротші терміни, без довідок про доходи та інших бюрократичних прийомів. Від Вас буде потрібно лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на майно, а про все інше ми подбаємо самі.

Яку нерухомість можна надати в якості застави?

Звернувшись в компанію PKCredit, Ви зможете отримати позику практично під будь-яке нерухоме майно. Це може бути:

 • кредит під заставу квартири (в Україні такий варіант є одним з найпоширеніших);
 • позику під житловий будинок або заміський котедж (зверніть увагу, що такі об'єкти, як правило, закладаються разом із земельною ділянкою);
 • кредит під заставу землі - в Україні ліквідної є не тільки ділянки, призначені для будівництва та ведення садівництва, а й приватні паї і сільськогосподарські угіддя;
 • заставу гаража (паркінгу);
 • позику під заставу комерційної нерухомості (в Україні до таких об'єктів можна віднести торгові та офісні будівлі, складські приміщення, виробничі будівлі, заклади громадського харчування, пр.).

Б

В

Г

Д

Ж

З

І

К

Л

М

Н

О

П

Р

С

Т

У

Ф

Х

Ч

Я

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КРЕДИТ ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНА

Який би варіант Ви не обрали, ми гарантуємо найвигідніші умови кредитування, мінімальні терміни розгляду заявки, а головне - швидку видачу необхідної суми готівкою. Наші клієнти отримують гроші протягом 1 дня відразу ж після підписання необхідних документів, тому якщо Вам потрібен терміновий позику під заставу будинку в Україні або будь-який інший нерухомості, звернення в PKCredit буде оптимальним рішенням.

Процедура розгляду та видачі кредитів по Україні

Для своїх клієнтів ми підготували максимально просту схему оформлення кредитів.

 • Ви подаєте заявку будь-яким зручним для Вас способом (на сайті або в телефонному режимі).
 • Чи надаєте копії необхідних документів.
 • Протягом 15 хвилин ми розглядаємо заявку і озвучуємо своє рішення про видачу кредиту (на відміну від банків, в PKCredit воно в більшості випадків є позитивним).
 • Після узгодження усіх нюансів ми виробляємо огляд об'єкта, що надається в якості застави, і готуємо документи для підписання кредитного договору.
 • Відразу ж після укладення угоди Ви отримуєте потрібну суму готівкою в гривні або доларах.

Звертаємо Вашу увагу на те, що оформляючи кредит під заставу житлової нерухомості в Україні, Ви не несете абсолютно ніяких ризиків. Оригінали правовстановлюючих документів на майно залишаються у Вас, і Ви можете продовжувати користуватися ним на свій розсуд (за винятком продажу і проведення інших операцій). Договори підписуються в присутності нотаріуса, що гарантує повну безпеку наданих нами послуг.

Переваги співпраці з PKCredit

 • Відсутність прихованих платежів - умови кредитування в нашій компанії абсолютно прозорі.
 • Можливість дострокового погашення позики без будь-яких штрафів - закриття кредиту раніше позначеного в договорі терміну ми тільки вітаємо.
 • Лояльне ставлення до позичальників з поганою кредитною історією - навіть якщо Ви допускали прострочення по платежах в минулому, в нашій компанії Ви все одно зможете отримати займ грошей під заставу нерухомості (в Україні в подібних ситуаціях звертатися в банки немає сенсу, оскільки там, швидше за все, відмовлять в позику).

Щоб отримати більш детальну консультацію щодо того, як взяти кредит під заставу земельної ділянки, квартири, будинку або іншої нерухомості в будь-якому з міст України, просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам по вказаному телефону. Ми надамо вичерпну безкоштовну консультацію і підберемо для Вас найбільш оптимальний варіант кредитування.