Позика під заставу будинку

Позика під заставу будинку

Гроші під заставу нерухомості в Києві і Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ

 • Київ, область та регіони України – місце заставного майна
 • Від 50 тис до 2 млн грн – розмір суми позики
 • Від 1,5% до 2% на місяць - фіксована ставка за позикою
 • Від 3 місяців до 6 років – термін позики
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу позики
 • Видаємо до 70 % від вартості застави - максимальна сума позики

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи

ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ КРЕДИТУ

 • Сума позики: 100 000 гривень;
 • Відсоток позики: 18% річних;
 • Ринкова вартість застави: 200 000 гривень;
 • Графік сплати: лише відсотки;
 • Термін сплати позики: 12 місяців;

Витрати для оформлення позики

Послуги нотаріуса:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
 • Загальні витрати за 12 місяців без урахування суми позики становлять: 24 100 грн.
 • Загальні витрати з урахуванням суми позики та процентів: 124 100 грн.
 • Сума витрат буде меншою при достроковому погашенні позики (раніше терміну закінчення договору).
 • Комісії та штрафи за дострокове погашення не нараховуються.

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ ПОЗИКИ

Валюта позики

Валюта позики


Графік погашення

Графік погашення


Сума позики

Сума позики


Термін позики (міс)

Термін позики (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ?

Кредит під заставу будинку можна отримати як у вигляді приватної позики, так і кредит від фінансової компанії. Необхідно вивчати індивідуальні умови кожної пропозиції.

Якщо Ви берете позику, то заставу оформляється у нотаріуса. Нотаріальний договір захищає як вас так і кредитора від невиконання умов договору.

Так, якщо документи у Вас, а також немає арештів на заставу і позичальника, то гроші Ви отримаєте відразу після підписання договору.

Ціна не змінюється. Всі позики видаються максимально швидко, після підписання договору позики та договору іпотеки.
Отримати консультацію

ВІДГУКИ

Павел

Предприниматель

Уже давно собирался купить дополнительное оборудование в цех, но оборотных средств попросту не хватало. Самой простой и быстрой схемой оказалось получение займа под залог недвижимости. Рекомендую работать с такими компаниями, которые смогут проконсул . . .
Детальніше

Сергей

Менеджер

Пришлось решиться на то, что никогда не планировал делать. Взять займ под свою квартиру. Но в итоге это оказалось проще и быстрее чем собирать деньги по родственникам. Спасибо фирме, помогли и доказали, что сделка нотариальная с четким графиком плате . . .
Детальніше

Светлана

Парикмахер

Поступление дочери смогли организовать, взяв кредит под залог дачного участка. Причем оказалось, что можно взять кредит в гривне, без привязки к валюте. Это для нас важно, так как доходы все в гривне. Если документы на руках, то занять деньги можно в . . .
Детальніше

Игорь Сергеевич

Учитель

Надо было разделить имущество, которое досталось нам с братом от родителей. Займ под часть квартиры нигде не получилось взять. Спасибо фирме, которая предложила и помогла организовать одновременный выкуп части квартиры у брата и получение займа под з . . .
Детальніше

Петр

Студент

Родители подарили квартиру, но ремонт уже мой вопрос. Займ на ремонт квартиры мне посоветовали взять в PKCredit, так как гасить его можно в любое время без штрафов и пени. Займ, ремонт и долгожданный переезд в свою квартиру. Рекомендую. . . .
Детальніше

Лиза

Менеджер

Спасибо PKCredit за нормальный подход. Пояснили, что если взять займ на год, то платежи будут для меня доступные. Тело кредита можно погашать в любое время, любыми частями. Буду рекомендовать знакомым. . . .
Детальніше

Сергей

Предприниматель

Построить теплицу под Киевом мне помогли ребята из PKCredit. Займ брал под залог земли, выдали 70% от рыночной стоимости. Сроки кредитования можно выбирать любые, главное платить вовремя. Очень доволен сделкой, так как выдача кредита под залог земли . . .
Детальніше

Дмитро

Фермер

Ми з моїми друзями збираємося почати свій бізнес, але для цього нам потрібен стартовий капітал. Вже перепробували багато різних банків. Жоден з перепробуваних банків не давав позику під заставу квартири швидко. Щоб взяти позику доводиться тижнями біг . . .
Детальніше

Станислав

Водитель

Срочно были нужны средства для покупки прицепа. Сумма нужна была очень срочно. В интернете нашел объявления о кредитовании под залог. После консультации мне объяснили, что может выступать залогом. В итоге я оформил займ под залог своей квартиры. Прич . . .
Детальніше

Света

Повар

Добрый день. Спасибо PKCredit за помощь. Брала займ под дачный участок. Решала вопрос с поступлением дочери. Платить надо по четкому графику, в гривне. На все вопросы ответил специалист фирмы и нотариус. Еще раз спасибо. . . .
Детальніше

Егор

Работаю на себя

Торгую строительными материалами. Была возможность выкупить партию товара очень недорого. Деньги в долг взял за 1 день. Утром звонок, после обеда уже пригласили на сделку. В залог передал свою квартиру. Кроме этого понял, что можно увеличить сумму за . . .
Детальніше

Дмитрий

Частный предприниматель

Планировал купить пилораму и запустить быстро проект по распиловке леса. Деньги нужны били срочно, чтобы не потерять нормальный контракт. К сожалению по знакомым собрать не получилось. Обратился по объявлению в интернете. В залог отдал дачу, показал . . .
Детальніше

Андрей

Бизнесмен

Занимаемся строительством домов под ключ. Постоянно нужны оборотные средства, так как от проектирования до постройки цикл занимает 4-7 месяцев. Нашли компанию, в котором можно получать займы под залог наших построенных коттеджей. Перед продажей мы за . . .
Детальніше

Павел

Экспедитор

Средства искал на ремонт дома. Взял кредит под землю в течении дня. Затраты только нотариальные и все. Проценты стабильные на весь период, погашать можно раньше срока. Доволен тем, что все получилось очень быстро. . . .
Детальніше

Сергей Николаевич

Предприниматель

Купил недостроенный дом. Средств на ремонт не хватило. Помогла фирма, сделку оформили в течении 2х дней после моей покупки. Взял займ в гривне, стабильно и не зависит от курсов валют. Спасибо. . . .
Детальніше

Залишити відгук

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЗИКУ ПІД ЗАСТАВУ БУДИНКУ

Взяти кредит під заставу будинку, як і під заставу квартири проста і швидка процедура. При оформленні кредиту під будинок заставою за договором виступає сам будинок і земельна ділянка, на якій він розташований.

У разі якщо застава має ринкову ціну і може бути швидко реалізована в разі невиконання умов договору з боку позичальника, процедура переговорів, оцінки нерухомості, підписання договорів і отримання коштів може бути проведена протягом одного дня з моменту звернення. Гроші в кредит під заставу надаються в момент підписання договорів у нотаріуса.

Що важливо дотримуватися позичальнику для швидкого оформлення кредиту?

1. Позичальник повинен мати правовстановлюючі документи на будинок та земельну ділянку

2. На предмет застави і позичальника не повинно бути заборон або обтяжень.

3. Застава повинна мати ринкову ціну, бути ліквідним товаром.

4. Позичальник повинен мати зрозумілий і гарантований місячний дохід на покриття щомісячних платежів по кредиту.

Кредит готівкою під заставу будинку дозволяє за відносно нетривалий період часу (в середньому за 1 день), отримати від 50 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Термін позики може варіюватися в межах від 3 місяців до 6 років в залежності від фінансових можливостей клієнта і умов підписаного з ним офіційного договору. Отримавши допомогу, її можна витратити на будівництво, ремонт, реставрацію, утеплення будинку, установку нового даху, теплоізоляцію покрівлі, або інші цілі.

Позика під заставу майна видається практично без відмови. Вона має необхідність здійснення мінімальної передоплати у вигляді відсотків. Така вигідна програма фінансування призначається виключно для фізичних платоспроможних осіб, які намагаються підвищити свій статус. Правильно вкладені гроші окупаються за мінімальний період часу.

Перш ніж отримати кредит готівкою під заставу будинку, необхідно звернути увагу на підставу переваги даної послуги, які обов'язково варто враховувати. Вони полягають в наступному:

 • всі без винятку договори юридично оформляються відповідно до законодавства України;
 • отримати позику можна в день звернення за допомогою (в разі відсутності арештів як на заставі, так і на позичальника);
 • відсутність необхідності пошуку поручителів та оформлення довідок про офіційні доходи;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта для надання йому найбільш якісних послуг.
Таким чином, взяти кредит під заставу приватного будинку у нас можна набагато швидше, ніж в будь-якому банку країни. Для того щоб отримати фінансову допомогу, необхідно зібрати мінімальний пакет документів, який складається з внутрішнього паспорта громадянина, його ідентифікаційного номера і правовстановлюючих документів на конкретний об'єкт нерухомості.

Найпоширеніші і обговорювані питання, які виникають в процесі пошуку і оформлення кредиту Ви зможете знайти на сайті PKCredit або на сторінці Блогу нашої компанії.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати