Про компанію

Перш ніж взяти позику під заставу нерухомості онлайн в нашій компанії PKCredit, необхідно звернути увагу на основні переваги даної послуги. Серед них найбільш важливими є наступні:

1. Повна безпека та конфіденційність. Позика під заставу житлової нерухомості надається на підставі підписання двостороннього договору, який додатково нотаріально посвідчується відповідно до законодавства України. Особисті дані клієнтів не надають третім особам.

2. Надання грошей протягом короткого періоду часу. Якщо ви хочете отримати позику під заставу нежитлової нерухомості, рішення про його надання нашими фахівцями буде прийнято протягом 15 хвилин після обробки заявки. Безпосередньо самі гроші клієнт зможе отримати в той же день після оформлення всіх необхідних для цього документів.

3. Мінімальна кількість відмов. Приватний кредит під заставу квартири або ж котеджу можна отримати за відсутності арештів даного конкретного об'єкта нерухомості. Наша компанія не вимагає від клієнтів будь-яких довідок, що підтверджують отримання ними офіційного декларованого доходу. Саме тому скористатися послугами PKCredit може абсолютно кожен.

4. Дійсно вигідні умови. Клієнти компанії мають можливість отримати від 50 тисячі до 1,5 мільйона рублів протягом одного дня готівковими коштами без необхідності збору великої кількості документів. Мінімальна процентна ставка при цьому складає 1,5%. Термін виплати боргу може бути різним: він варіюється в межах від 3 місяців до 6 років.

5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші фахівці розуміють всю складність отримання кредитів в банківських організаціях. Внаслідок цього вони йдуть назустріч кожному здобувачеві допомоги. Кредит під заставу приватного будинку надається на вигідних для клієнтів умовах, який визначаються на підставі декількох факторів. На суму допомоги і процентну ставку впливає вартість об'єкта нерухомості та його ліквідність.

Внаслідок всіх перерахованих переваг послуги компанії PKCredit останнім часом користуються значним попитом. Фізичні особи займають гроші у нас на абсолютно різні потреби: будівництво, ремонт будинків, придбання транспортних засобів, навчання і т.д.

Основні види позик

Компанія PKCredit надає фізичним і юридичним особами різні типи позик, таких як:

  • позику під заставу ділянки;
  • позику під заставу квартири;
  • позику під заставу приватного будинку;
  • позику під заставу офісу;
  • позику під заставу магазину;
  • позику під заставу гаража і т.д.
Таким чином, заставним майном може бути практично будь-який об'єкт нерухомості. Попередньо відбувається оцінка їх ринкової вартості, яка дозволяє визначити який може бути сума фінансової допомоги. Вона проводиться незалежними експертами безпосередньо в день звернення клієнта за позикою.

Якщо вам терміново потрібна велика сума грошей, звертайтеся до наших фахівців прямо зараз.