Позика під заставу нежитлової нерухомості

Позика під заставу нежитлової нерухомості

Гроші під заставу нерухомості в Києві і Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ

 • Київ, область та регіони України – місце заставного майна
 • Від 50 тис до 2 млн грн – розмір суми позики
 • Від 1,5% до 2% на місяць - фіксована ставка за позикою
 • Від 3 місяців до 6 років – термін позики
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу позики
 • Видаємо до 70 % від вартості застави - максимальна сума позики

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи

ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ КРЕДИТУ

 • Сума позики: 100 000 гривень;
 • Відсоток позики: 18% річних;
 • Ринкова вартість застави: 200 000 гривень;
 • Графік сплати: лише відсотки;
 • Термін сплати позики: 12 місяців;

Витрати для оформлення позики

Послуги нотаріуса:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
 • Загальні витрати за 12 місяців без урахування суми позики становлять: 24 100 грн.
 • Загальні витрати з урахуванням суми позики та процентів: 124 100 грн.
 • Сума витрат буде меншою при достроковому погашенні позики (раніше терміну закінчення договору).
 • Комісії та штрафи за дострокове погашення не нараховуються.

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ ПОЗИКИ

Валюта позики

Валюта позики


Графік погашення

Графік погашення


Сума позики

Сума позики


Термін позики (міс)

Термін позики (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ ?

Кредит можна отримати під заставу землі або земельної ділянки, а також кредит під заставу офісу, кредит під заставу гаража, кредит під заставу магазину, а також під будь-який інший вид нежитлової нерухомості.

Кредит під заставу можна оформити протягом декількох годин з моменту звернення, після консультації у нашого фахівця і аналізу документів буде підписано нотаріальний договір.

Розташування землі не має значення, головне, щоб вона була ліквідна, і її можна було б легко продати, якщо буде потреба.

Фізична особа або юридична не має значення. Позика оформляється на власника нежитлового приміщення або іншого виду нежитлової нерухомості.

Так, роботи можна проводити за погодженням з кредитором.
Получить консультацию

ВІДГУКИ

Павел

Предприниматель

Уже давно собирался купить дополнительное оборудование в цех, но оборотных средств попросту не хватало. Самой простой и быстрой схемой оказалось получение займа под залог недвижимости. Рекомендую работать с такими компаниями, которые смогут проконсул . . .
Детальніше

Сергей

Менеджер

Пришлось решиться на то, что никогда не планировал делать. Взять займ под свою квартиру. Но в итоге это оказалось проще и быстрее чем собирать деньги по родственникам. Спасибо фирме, помогли и доказали, что сделка нотариальная с четким графиком плате . . .
Детальніше

Светлана

Парикмахер

Поступление дочери смогли организовать, взяв кредит под залог дачного участка. Причем оказалось, что можно взять кредит в гривне, без привязки к валюте. Это для нас важно, так как доходы все в гривне. Если документы на руках, то занять деньги можно в . . .
Детальніше

Игорь Сергеевич

Учитель

Надо было разделить имущество, которое досталось нам с братом от родителей. Займ под часть квартиры нигде не получилось взять. Спасибо фирме, которая предложила и помогла организовать одновременный выкуп части квартиры у брата и получение займа под з . . .
Детальніше

Петр

Студент

Родители подарили квартиру, но ремонт уже мой вопрос. Займ на ремонт квартиры мне посоветовали взять в PKCredit, так как гасить его можно в любое время без штрафов и пени. Займ, ремонт и долгожданный переезд в свою квартиру. Рекомендую. . . .
Детальніше

Лиза

Менеджер

Спасибо PKCredit за нормальный подход. Пояснили, что если взять займ на год, то платежи будут для меня доступные. Тело кредита можно погашать в любое время, любыми частями. Буду рекомендовать знакомым. . . .
Детальніше

Сергей

Предприниматель

Построить теплицу под Киевом мне помогли ребята из PKCredit. Займ брал под залог земли, выдали 70% от рыночной стоимости. Сроки кредитования можно выбирать любые, главное платить вовремя. Очень доволен сделкой, так как выдача кредита под залог земли . . .
Детальніше

Дмитро

Фермер

Ми з моїми друзями збираємося почати свій бізнес, але для цього нам потрібен стартовий капітал. Вже перепробували багато різних банків. Жоден з перепробуваних банків не давав позику під заставу квартири швидко. Щоб взяти позику доводиться тижнями біг . . .
Детальніше

Станислав

Водитель

Срочно были нужны средства для покупки прицепа. Сумма нужна была очень срочно. В интернете нашел объявления о кредитовании под залог. После консультации мне объяснили, что может выступать залогом. В итоге я оформил займ под залог своей квартиры. Прич . . .
Детальніше

Света

Повар

Добрый день. Спасибо PKCredit за помощь. Брала займ под дачный участок. Решала вопрос с поступлением дочери. Платить надо по четкому графику, в гривне. На все вопросы ответил специалист фирмы и нотариус. Еще раз спасибо. . . .
Детальніше

Егор

Работаю на себя

Торгую строительными материалами. Была возможность выкупить партию товара очень недорого. Деньги в долг взял за 1 день. Утром звонок, после обеда уже пригласили на сделку. В залог передал свою квартиру. Кроме этого понял, что можно увеличить сумму за . . .
Детальніше

Дмитрий

Частный предприниматель

Планировал купить пилораму и запустить быстро проект по распиловке леса. Деньги нужны били срочно, чтобы не потерять нормальный контракт. К сожалению по знакомым собрать не получилось. Обратился по объявлению в интернете. В залог отдал дачу, показал . . .
Детальніше

Андрей

Бизнесмен

Занимаемся строительством домов под ключ. Постоянно нужны оборотные средства, так как от проектирования до постройки цикл занимает 4-7 месяцев. Нашли компанию, в котором можно получать займы под залог наших построенных коттеджей. Перед продажей мы за . . .
Детальніше

Павел

Экспедитор

Средства искал на ремонт дома. Взял кредит под землю в течении дня. Затраты только нотариальные и все. Проценты стабильные на весь период, погашать можно раньше срока. Доволен тем, что все получилось очень быстро. . . .
Детальніше

Сергей Николаевич

Предприниматель

Купил недостроенный дом. Средств на ремонт не хватило. Помогла фирма, сделку оформили в течении 2х дней после моей покупки. Взял займ в гривне, стабильно и не зависит от курсов валют. Спасибо. . . .
Детальніше

Залишити відгук

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЗИКУ ПІД ЗАСТАВУ НЕЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Що робити, якщо терміново потрібна велика сума грошових коштів? Звертатися за допомогою в банківські організації? Умови, відповідно до яких вони надають клієнтам допомогу, часом виконати абсолютно нереально. Саме тому в подібних ситуаціях краще звернутися в компанію PKCredit. Ми вирішуємо фінансові проблеми фізичних і юридичних осіб, починаючи з 2015 року. За цей час вдалося роздобути репутацію дійсно надійного і безпечного партнера, який йде назустріч у складних життєвих ситуаціях.

Процес отримання позики

Однією з популярних наших послуг є кредит під заставу нежитлової нерухомості. Це може бути магазин, кафе, об'єкт громадського харчування, гараж, офіс і т.д. Якщо у вас є правовстановлюючі документи на нього, ви можете використовувати ці будинки або ж спорудження в якості гарантії на повернення боргу перед компанією.

Отримання позики під заставу об'єктів нежитлової нерухомості займається близько 2-3 годин. Для того щоб отримати фінансову допомогу від компанії PKCredit, необхідно слідувати наступним алгоритмом дій:

 • подача заявки через форму зворотного зв'язку на офіційному сайті із зазначенням контактних даних;
 • уточнення всієї необхідної інформації нашого менеджера по роботі з клієнтами;
 • проведення оцінки вартість об'єкта нежитлової нерухомості на підставі ситуації на ринку в конкретний момент часу;
 • визначення умов отримання кредитних коштів - суми позики і процентної ставки;
 • перевірка всіх документів, необхідних для підписання двостороннього нотаріально завіреного договору;
 • укладення угоди з отриманням на руки готівки в повній відповідності до укладених домовленостей.
Реакція на заявку, залишену на офіційному сайті компанії, відбувається протягом 15 хвилин після її обробки нашими фахівцями. Після цього вони уточнюють необхідну їм інформацію і абсолютно безкоштовно консультують клієнта з приводу того, які подальші дії йому потрібно виконати. Якщо ніяких проблем з наданими документами не виникає, процес отримання позики відбувається практично моментально. Через 2 години після звернення за допомогою на руках у клієнта може бути велика сума готівкових коштів.

Які документи потрібні для отримання позики?

Взяти кредит під заставу нежитлової нерухомості у компанії PKCredit не складає особливих труднощів. Для цього необхідний мінімальний пакет документів. Він включає в себе:

 • внутрішній паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний номер особи, яка звертається за допомогою;
 • правовстановлюючі документи, що підтверджують право власний на конкретний об'єкт нерухомості.
Варто звернути увагу на те, гроші в кредит під заставу земельної ділянки можна отримати тільки в тому випадку, якщо останній не перебуває під арештом. У разі наявності будь-яких обмежувальних заходів наша компанія не надасть клієнту фінансову допомогу, так як земля в таких ситуаціях не може стати гарантією виплати останнім заборгованості.

Основні переваги послуги

Сьогодні позику під заставу комерційної нерухомості отримати досить просто. Дана послуга відрізняється наступними перевагами:

 • відсутність необхідності шукати поручителів;
 • мінімальний пакет потрібних документів без довідки про доходи;
 • швидкий процес укладання угоди;
 • низька ймовірність отримання відмови;
 • відносно невисока процентна ставка;
 • можливість виплачувати довго протягом 6 років;
 • повна безпека і конфіденційність особистих даних;
 • офіційне підписання договору з його нотаріальним посвідченням;
 • оперативна перевірка документів;
 • співробітництво як з фізичними, так і з юридичними особами;
 • вигідні умови надання позики.
Наша компанія має чудову репутацію на ринку послуг. Це свідчить про те, що ми цілеспрямовано протягом тривалого періоду часу надаємо своїм клієнтам дійсно надійну допомогу і допомагаємо вирішити фінансову проблему у день звернення.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати