Кредит під заставу квартири в Коцюбинському

Гроші під заставу нерухомості в Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

Кредит під заставу квартири в Коцюбинському

УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

 • Від 50 тис до 2 млн грн – розмір суми позики
 • Гривня, долари США - валюта кредиту
 • Від 1,5% до 2% на місяць - фіксована ставка за позикою
 • Від 3 місяців до 6 років – термін позики
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу позики
 • Видаємо до 70 % від вартості застави - максимальна сума позики
 • Квартира, будинок, земля, комерційна нерухомість (паркінг, магазин, склад, інше) – можливі види застави по кредиту

ГРАФІК ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

 • Рівними частинами, щомісячно
 • Щомісяця тільки % по кредиту, тіло в кінці або за графіком
 • % нараховуються тільки на фактичний залишок тіла кредиту

КОМУ МОЖЕМО НАДАТИ КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

 • Фізичним особам, від 18 років, без довідки про доходи, без поручителів
 • Фізичним особам з офіційним джерелом доходу

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ КРЕДИТА
ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи
Кредит під заставу квартири в Коцюбинському
Получить консультацию

ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ КРЕДИТУ

 • Сума позики: 100 000 гривень;
 • Відсоток позики: 18% річних;
 • Ринкова вартість застави: 200 000 гривень;
 • Графік сплати: лише відсотки;
 • Термін сплати позики: 12 місяців;

Витрати для оформлення позики

Послуги нотаріуса:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
 • Загальні витрати за 12 місяців без урахування суми позики становлять: 24 100 грн.
 • Загальні витрати з урахуванням суми позики та процентів: 124 100 грн.
 • Сума витрат буде меншою при достроковому погашенні позики (раніше терміну закінчення договору).
 • Комісії та штрафи за дострокове погашення не нараховуються.

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Валюта кредиту

Валюта кредиту


Графік погашення

Графік погашення


Сума кредиту

Сума кредиту


Термін кредиту (міс)

Термін кредиту (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього
Подати заявку

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ГРОШІ? РІШЕННЯ Є!

Що робити, якщо вам раптом терміново знадобилася велика сума грошей, а взяти кредит у банку не вдається? Ми пропонуємо вам простий та швидкий вихід із цієї ситуації! Видача кредиту під заставу квартири в Коцюбинському - легке вирішення вашої проблеми. Ваша квартира чи заміський котедж у Коцюбинському з нашою допомогою отримає необхідну суму грошей.

Життєві ситуації бувають різними і іноді дуже складно або просто незручно пояснити кредиторам, для чого вам потрібні гроші. Про цю сторону питання ви можете не турбуватися, оскільки ми не запитуємо наших клієнтів, для яких цілей вони хочуть отримати позику під заставу квартири, поважаючи їх право на конфіденційність. Наше завдання — допомогти вам, а не з'ясовувати всілякі подробиці вашого особистого або ділового життя.

ПРОСТО І ШВИДКО

Для того, щоб взяти шкодить під заставу квартири, будинку або котеджу, вам необхідно просто звернутися до нашої компанії PKCredit. За наявності всіх необхідних документів, рішення про надання позики приймається протягом 2–4 годин з моменту звернення. Звучить фантастично? Проте це правда!

Якщо у вас виникнуть питання або складності із заповненням тих чи інших документів, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію по телефону. Отримати гроші у Коцюбинському у нас набагато простіше, ніж взяти кредит під заставу квартири у банку!

НАШІ УМОВИ

Умови для отримання позички під заставу в нашій компанії розроблені для того, щоб ви отримали найбільшу вигоду в мінімальні терміни. Максимальна сума позики не має верхньої межі і залежить в основному від вартості нерухомості, що є у Вас. Щоб отримати у нас гроші, вам не потрібно шукати поручителів або турбуватися про довідку про доходи. Крім того, ми пропонуємо мінімальну процентну ставку на користування позикою.

Отримати позику під заставу квартири в Коцюбинському — досить серйозне рішення, яке потребує відповідної підготовки документів. У разі потреби ми допоможемо Вам у збиранні всіх необхідних документів, скоротивши до мінімуму бюрократичні затримки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє завершити процедуру одержання грошей досить швидко.

Ми надаємо позики на суму до 70% вартості вашої нерухомості. Можливо, ви вже зверталися до професійного оцінювача нерухомості або добре знаєте ситуацію на ринку нерухомості і знаєте приблизну вартість свого житла. Тоді вам нескладно уявити собі, яку суму ви отримаєте, звернувшись до нашої організації. Позика в нашій компанії надається терміном від 3-х місяців до 5-ти років з можливістю продовження. Кожен випадок виникнення необхідності пролонгації терміну позики у нашій компанії індивідуально.

При отриманні позики під квартиру в Коцюбинському у нашій компанії ви виплачуватимете щомісяця лише відсотки від позички! Усі суми погашаються після закінчення терміну позики. До приємних бонусів належить можливість мораторію на виплату відсотків до 3 місяців. Подібно до того, як видають кредит під заставу квартири в банку, ми видаємо позики дієздатним громадянам віком від 18 до 65 років.

Єдиною нашою вимогою, що висувається до будь-якої нерухомості, є її територіальне становище. А саме, ваша нерухомість має знаходитись у Київській області (або інших регіонах України, в межах великих населених пунктів).

ПРОЦЕДУРА І ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ ПІД ЗАПОЛКУ КВАРТИРИ В КОЦЮБИНСЬКОМУ

Процедура видачі позички у нашій компанії починається з оцінки вашої нерухомості. Для цього вам необхідно оформити заявку на позику на нашому сайті або по телефону. Оцінку буде здійснено в рекордно короткі терміни — протягом 2–4 годин з моменту звернення. Погодження всіх умов та затвердження суми позики відбувається також у день звернення.

За умови, що ви зібрали всі необхідні документи, ми перевіримо їх у день звернення. У разі виникнення труднощів ми допоможемо вам зі збором документів. За потреби ми здійснюємо виїзди для огляду вашої нерухомості. Це може знадобитися більш точної її оцінки. У цьому випадку процедуру отримання позички буде трохи відстрочено, оскільки виїзди здійснюються наступного дня після звернення. Гроші ви у будь-якому випадку отримаєте у дуже короткі терміни.

На 2-й день з моменту звернення провадиться підписання договорів та отримання коштів готівкою. Далі слідує процедура реєстрації позики, та реєстрація застави.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати