Кредит під заставу нерухомості в Київській області

Гроші під заставу нерухомості в Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

Кредит під заставу нерухомості в Київській області

УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 • Від 50,000 до 1,500,000 гривень - сума кредиту
 • Гривня, долари США - валюта кредиту
 • Від 1,5% в місяць - процентна ставка
 • Від 3 місяців до 6 років - термін кредиту
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу кредиту
 • До 70% від вартості застави - максимальна сума кредиту
 • Квартира, будинок, земля, комерційна нерухомість (паркінг, магазин, склад, інше) – можливі види застави по кредиту

ГРАФІК ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 • Рівними частинами, щомісячно
 • Щомісяця тільки % по кредиту, тіло в кінці або за графіком
 • % нараховуються тільки на фактичний залишок тіла кредиту

КОМУ МОЖЕМО НАДАТИ КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 • Фізичним особам, від 18 років, без довідки про доходи, без поручителів
 • Фізичним особам з офіційним джерелом доходу

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ КРЕДИТА
ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи
Кредит під заставу нерухомості в Київській області
Получить консультацию

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Валюта кредиту

Валюта кредиту


Графік погашення

Графік погашення


Сума кредиту

Сума кредиту


Термін кредиту (міс)

Термін кредиту (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього
Подати заявку

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ НЕРУХОМОСТІ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ми живемо в матеріальному світі, тому немає нічого дивного в тому, що у людей часто не вистачає для вирішення якихось повсякденних завдань. А іноді фінансові проблеми бувають настільки великими, що єдине рішення - кредит під заставу нерухомості. На щастя, в Київській області немає абсолютно ніяких проблем з тим, щоб отримати такий варіант кредиту. Більш того, є безліч переваг, які отримує користувач, коли звертається за допомогою до фахівців сервісу з видачі грошових коштів під заставу майна в Київській та інших областях.

В першу чергу, необхідно відзначити можливість швидко отримати гроші в той же день, коли вони могли знадобитися. Потрібно буде витратити всього лише кілька хвилин на те, щоб заповнити невелику інформаційну форму на веб-сайті і згідно з умовами кредитування, можна буде отримати бажану суму під заставу нерухомості в Київській області.

Валютою кредиту, яку може надати сервіс, є гривня і американський долар. Термін, на який можна отримати кредит, залежить від побажань клієнта і розміру кредитної суми. Середній показник - від трьох місяців до шести років. Сума кредиту також може відрізнятися, в залежності від того, яке майно надається в якості застави. За умовами, які передбачає сервіс - від 50 тисяч до 1,5 мільйона гривень можуть бути видані як кредит.

Відсоткова ставка досить вигідна - всього півтора відсотка в місяць. А прийняття рішення про видачу кредиту в Київській області займе якихось 15 хвилин. Можна гасити кредит рівними частинами або ж помісячно. Щомісяця необхідно виплачувати відсоток по кредиту. Такий кредит може бути виданий фізичній особі від вісімнадцяти років. Довідка про доходи не потрібна, рівно, як і поручитель. Надається в першу чергу фізичним особам, які мають офіційне джерело доходу.

Серед документів, які необхідно надати, щоб сервіс видав кошти під заставу квартири - паспорта та ідентифікаційного коду та документи, що підтверджують право власності на нерухомість. На веб-сайті також надано кредитний калькулятор, завдяки якому можна дізнатися, на яку суму варто розраховувати, звертаючись за допомогою в сервіс.

Такий вид кредиту підійде в першу чергу тим людям, які розраховують на пристойну суму, здатну допомогти впоратися з особливо великими фінансовими проблемами. Переживати про те, наскільки така послуга буде безпечною - не варто. Все більше ніж грамотно організовано і платежі будуть зніматися згідно обумовленого заздалегідь графіка.

Ризик отримання позики від приватного інвестора

Позика (кредит) під нерухомості в Київській області можна отримати як у фінансовій організації, так і у приватного інвестора. Принципової різниці немає, так як в обох випадках розраховується персональний графік платежів, термін кредитування, валюта, інші деталі угоди. Головна умова - це своєчасна виплата за заздалегідь узгодженим графіком. На відміну від фінансової організації, кредит у приватного інвестора - це нотаріальний договір з фізичною особою. І в цьому випадку, можна домовлятися про умови безпосередньо з людиною. Це дуже може стати в нагоді, якщо будуть тимчасові труднощі з виплатами відсотків по кредиту.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати