Співробітництво

Для чого потрібен інвестор?

Всім, хто займається бізнесом або тільки починає новий проект, в певний момент часу необхідні додаткові кошти. Будь-який працює бізнес, який вимагає масштабування, також потребує інвестування. Варіанти фінансування можуть бути різні: гроші власників, банківські гроші, нові партнери, приватні інвестори.

У які проекти інвестує PKCredit?

  • Працюючий бізнес (поповнення оборотних коштів підприємств у сфері торгівлі та надання послуг)
  • Стартапи (розглядаємо тільки варіанти з частковим фінансуванням проекту з Вашої сторін

В даному випадку компанія PKCredit пропонує інвестування в працюючі проекти (торгівля, послуги) і нові проекти (стартапи). Такий формат співпраці передбачає детальне вивчення бізнес-плану проекту, перевірка розрахунків фінансових показників, аналіз ринку, аналіз конкурентів, аналіз стратегії розвитку компанії і багато іншого. Така співпраця з нами дозволяє не тільки отримати необхідне фінансування, а також знайти в нашій особі надійного партнера, який зможе взяти на себе частину функцій в новому проекті. При цьому функціонал і відповідальність кожної сторони визначається на старті проекту.

Основний напрямок діяльності компанії PKCredit - це кредитування фізичних осіб. В даному випадку ми не беремо участі в проектах позичальників. Співпраця обмежується видачею необхідної суми під заставу ліквідного майна.

Послугами нашої компанії користуються ті, кому необхідний:

В рамках житлової нерухомості можна отримати необхідні кошти у вигляді: кредита під заставу квартири або кредита під заставу будинку.

В рамках нежитлової нерухомості оформляються угоди такі як: кредит під заставу земельної ділянки або кредит під заставу комерційної нерухомості (магазин, паркінг, будь-яка нежитлова нерухомість).

Комплект документів мінімальний (паспорт, код, правовстановлюючі документи на нерухомість), довідки про доходи і поручителі не потрібні. Кредит може бути оформлений в день звернення, нотаріальне оформлення договору.

Як знайти інвестора в особі PKCredit?

Для залучення коштів нашої компанії Вам достатньо зателефонувати нам по телефону або залишити заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами і визначимо мінімальний перелік інформації, який необхідно буде підготувати для проведення переговорів.

Співробітництво

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати