Позика під заставу комерційної нерухомості

Позика під заставу комерційної нерухомості

Гроші під заставу нерухомості в Києві і Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ

 • Київ, область та регіони України – місце заставного майна
 • Від 50 тис до 2 млн грн – розмір суми позики
 • Від 1,5% до 2% на місяць - фіксована ставка за позикою
 • Від 3 місяців до 6 років – термін позики
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу позики
 • Видаємо до 70 % від вартості застави - максимальна сума позики

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи

ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ КРЕДИТУ

 • Сума позики: 100 000 гривень;
 • Відсоток позики: 18% річних;
 • Ринкова вартість застави: 200 000 гривень;
 • Графік сплати: лише відсотки;
 • Термін сплати позики: 12 місяців;

Витрати для оформлення позики

Послуги нотаріуса:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
 • Загальні витрати за 12 місяців без урахування суми позики становлять: 24 100 грн.
 • Загальні витрати з урахуванням суми позики та процентів: 124 100 грн.
 • Сума витрат буде меншою при достроковому погашенні позики (раніше терміну закінчення договору).
 • Комісії та штрафи за дострокове погашення не нараховуються.

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ ПОЗИКИ

Валюта позики

Валюта позики


Графік погашення

Графік погашення


Сума позики

Сума позики


Термін позики (міс)

Термін позики (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ?

Досить мати правовстановлюючі документи на нежитлове приміщення. Після Вашої заявки Наш фахівець оцінить ринкову вартість об'єкта застави і максимально можливу суму позики.

Термін оформлення позики 2-3 години за умови наявності всіх необхідні документів на предмет застави.

Заставою по кредиту може бути: гараж, магазин, склад, об'єкт громадського харчування, офіс, будівля спортивного, медичного або освітнього спрямування.

Застава оформляється у нотаріуса. Нотаріально оформляються договір позики і договір іпотеки. До завершення дії договорів на нежитлове приміщення накладено заборону на будь-які дії такі як продаж, дарування, інше.
Отримати консультацію

ВІДГУКИ

Павел

Предприниматель

Уже давно собирался купить дополнительное оборудование в цех, но оборотных средств попросту не хватало. Самой простой и быстрой схемой оказалось получение займа под залог недвижимости. Рекомендую работать с такими компаниями, которые смогут проконсул . . .
Детальніше

Сергей

Менеджер

Пришлось решиться на то, что никогда не планировал делать. Взять займ под свою квартиру. Но в итоге это оказалось проще и быстрее чем собирать деньги по родственникам. Спасибо фирме, помогли и доказали, что сделка нотариальная с четким графиком плате . . .
Детальніше

Светлана

Парикмахер

Поступление дочери смогли организовать, взяв кредит под залог дачного участка. Причем оказалось, что можно взять кредит в гривне, без привязки к валюте. Это для нас важно, так как доходы все в гривне. Если документы на руках, то занять деньги можно в . . .
Детальніше

Игорь Сергеевич

Учитель

Надо было разделить имущество, которое досталось нам с братом от родителей. Займ под часть квартиры нигде не получилось взять. Спасибо фирме, которая предложила и помогла организовать одновременный выкуп части квартиры у брата и получение займа под з . . .
Детальніше

Петр

Студент

Родители подарили квартиру, но ремонт уже мой вопрос. Займ на ремонт квартиры мне посоветовали взять в PKCredit, так как гасить его можно в любое время без штрафов и пени. Займ, ремонт и долгожданный переезд в свою квартиру. Рекомендую. . . .
Детальніше

Лиза

Менеджер

Спасибо PKCredit за нормальный подход. Пояснили, что если взять займ на год, то платежи будут для меня доступные. Тело кредита можно погашать в любое время, любыми частями. Буду рекомендовать знакомым. . . .
Детальніше

Сергей

Предприниматель

Построить теплицу под Киевом мне помогли ребята из PKCredit. Займ брал под залог земли, выдали 70% от рыночной стоимости. Сроки кредитования можно выбирать любые, главное платить вовремя. Очень доволен сделкой, так как выдача кредита под залог земли . . .
Детальніше

Дмитро

Фермер

Ми з моїми друзями збираємося почати свій бізнес, але для цього нам потрібен стартовий капітал. Вже перепробували багато різних банків. Жоден з перепробуваних банків не давав позику під заставу квартири швидко. Щоб взяти позику доводиться тижнями біг . . .
Детальніше

Станислав

Водитель

Срочно были нужны средства для покупки прицепа. Сумма нужна была очень срочно. В интернете нашел объявления о кредитовании под залог. После консультации мне объяснили, что может выступать залогом. В итоге я оформил займ под залог своей квартиры. Прич . . .
Детальніше

Света

Повар

Добрый день. Спасибо PKCredit за помощь. Брала займ под дачный участок. Решала вопрос с поступлением дочери. Платить надо по четкому графику, в гривне. На все вопросы ответил специалист фирмы и нотариус. Еще раз спасибо. . . .
Детальніше

Егор

Работаю на себя

Торгую строительными материалами. Была возможность выкупить партию товара очень недорого. Деньги в долг взял за 1 день. Утром звонок, после обеда уже пригласили на сделку. В залог передал свою квартиру. Кроме этого понял, что можно увеличить сумму за . . .
Детальніше

Дмитрий

Частный предприниматель

Планировал купить пилораму и запустить быстро проект по распиловке леса. Деньги нужны били срочно, чтобы не потерять нормальный контракт. К сожалению по знакомым собрать не получилось. Обратился по объявлению в интернете. В залог отдал дачу, показал . . .
Детальніше

Андрей

Бизнесмен

Занимаемся строительством домов под ключ. Постоянно нужны оборотные средства, так как от проектирования до постройки цикл занимает 4-7 месяцев. Нашли компанию, в котором можно получать займы под залог наших построенных коттеджей. Перед продажей мы за . . .
Детальніше

Павел

Экспедитор

Средства искал на ремонт дома. Взял кредит под землю в течении дня. Затраты только нотариальные и все. Проценты стабильные на весь период, погашать можно раньше срока. Доволен тем, что все получилось очень быстро. . . .
Детальніше

Сергей Николаевич

Предприниматель

Купил недостроенный дом. Средств на ремонт не хватило. Помогла фирма, сделку оформили в течении 2х дней после моей покупки. Взял займ в гривне, стабильно и не зависит от курсов валют. Спасибо. . . .
Детальніше

Залишити відгук

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЗИКУ ПІД ЗАСТАВУ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Для тих, хто володіє такими видами нерухомості як: гараж (паркінг), магазин, склад, об'єкт громадського харчування, офіс, будівля спортивного, медичного або освітнього напряму може оформити кредит під заставу комерційної нерухомості (нежитлової нерухомості).

Відмінностей від отримання кредиту під заставу квартири, будинку або земельної ділянки немає. Угода оформляється нотаріально, на момент підписання договорів ні на предмет застави ні на позичальника не повинно бути арештів і обтяжень.

Сума позики під заставу комерційної нерухомості залежить від ринкової вартості об'єкта, від ліквідності об'єкта, а також від фінансового стану позичальника.

Позика під комерційну нерухомість - це популярна в даний час послуга, яка має на увазі отримання фізичною особою фінансової допомоги під заставу власного магазину, гаража, складу, об'єкта громадського харчування, офісу або будівель спортивного, освітнього і медичного функціонального призначення.

Перш ніж отримати позику, необхідно звернути увагу на те, що для цього потрібен мінімальний пакет документів, який включає в себе:

 • внутрішній паспорт громадянина країни;
 • ідентифікаційний номер;
 • правовстановлюючі документи на конкретний об'єкт комерційної нерухомості.
Договір укладається офіційно в повній відповідності з нормами законодавства України. Документ підписується між сторонами в присутності нотаріуса.

Сума позики визначається на підставі декількох важливих факторів. Серед них під час здійснення розрахунків враховується:
 • вартість взятого під заставу об'єкта нерухомості;
 • ліквідність об'єкта;
 • фінансовий стан позичальника.
Оцінка вартості майна здійснюється досвідченими незалежними експертами на підставі ситуації на ринку. Сума позики може варіювати в межах від 50 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Термін погашення боргу - від 3 місяців до 6 років. Рішення про надання фінансової допомоги приймається протягом 15 хвилин після отримання заявки від конкретного клієнта. Це набагато швидше, ніж в будь-якому державному або ж приватному банку країни.

Мінімальний розмір ставки по позиці становить 1,5% на місяць. Для того щоб отримати більш детальну інформацію про всі особливості даної послуги, достатньо всього лише скористатися повністю безкоштовною консультацією, яку надають наші експерти, в тому числі, в дистанційному режимі по телефону.

Приклад угоди під заставу комерційної нерухомості Ви можете знайти в рубриці "Останні Видачі", приклад Кредит під заставу гаражу в Василькові.

Найпоширеніші і обговорювані питання, які виникають в процесі пошуку і оформлення кредиту Ви зможете знайти на сайті PKCredit або на сторінці Блогу нашої компанії.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати