Позика під заставу земельної ділянки

Позика під заставу земельної ділянки

Гроші під заставу нерухомості в Києві і Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

УМОВИ ОТРИМАННЯ ПОЗИКИ

 • Київ, область та регіони України – місце заставного майна
 • Від 50 тис до 2 млн грн – розмір суми позики
 • Від 1,5% до 2% на місяць - фіксована ставка за позикою
 • Від 3 місяців до 6 років – термін позики
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу позики
 • Видаємо до 70 % від вартості застави - максимальна сума позики

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи

ПРИКЛАД РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ КРЕДИТУ

 • Сума позики: 100 000 гривень;
 • Відсоток позики: 18% річних;
 • Ринкова вартість застави: 200 000 гривень;
 • Графік сплати: лише відсотки;
 • Термін сплати позики: 12 місяців;

Витрати для оформлення позики

Послуги нотаріуса:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави + 2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики + 2500 грн.
 • Загальні витрати за 12 місяців без урахування суми позики становлять: 24 100 грн.
 • Загальні витрати з урахуванням суми позики та процентів: 124 100 грн.
 • Сума витрат буде меншою при достроковому погашенні позики (раніше терміну закінчення договору).
 • Комісії та штрафи за дострокове погашення не нараховуються.

КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ ПОЗИКИ

Валюта позики

Валюта позики


Графік погашення

Графік погашення


Сума позики

Сума позики


Термін позики (міс)

Термін позики (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ ?

На ринку є багато компаній, які надають послуги з кредитування. Необхідно звертати увагу на такі витрати як: нотаріальні, первісна комісія, щомісячний платіж, вартість закриття або пролонгації договору.

Ні, в разі позики заставою виступатиме як будинок так і земельну ділянку на якому він розташований.

Так можна. Перед оформленням договору позики відбувається закриття договірних відносин з банком шляхом погашення всіх Ваших боргів.

1. Приватна позика, на відміну від банку, можна отримати за дві години.
2. Для приватної позики не потрібні поручителі і довідки про доходи.
Отримати консультацію

ВІДГУКИ

Павел

Предприниматель

Уже давно собирался купить дополнительное оборудование в цех, но оборотных средств попросту не хватало. Самой простой и быстрой схемой оказалось получение займа под залог недвижимости. Рекомендую работать с такими компаниями, которые смогут проконсул . . .
Детальніше

Сергей

Менеджер

Пришлось решиться на то, что никогда не планировал делать. Взять займ под свою квартиру. Но в итоге это оказалось проще и быстрее чем собирать деньги по родственникам. Спасибо фирме, помогли и доказали, что сделка нотариальная с четким графиком плате . . .
Детальніше

Светлана

Парикмахер

Поступление дочери смогли организовать, взяв кредит под залог дачного участка. Причем оказалось, что можно взять кредит в гривне, без привязки к валюте. Это для нас важно, так как доходы все в гривне. Если документы на руках, то занять деньги можно в . . .
Детальніше

Игорь Сергеевич

Учитель

Надо было разделить имущество, которое досталось нам с братом от родителей. Займ под часть квартиры нигде не получилось взять. Спасибо фирме, которая предложила и помогла организовать одновременный выкуп части квартиры у брата и получение займа под з . . .
Детальніше

Петр

Студент

Родители подарили квартиру, но ремонт уже мой вопрос. Займ на ремонт квартиры мне посоветовали взять в PKCredit, так как гасить его можно в любое время без штрафов и пени. Займ, ремонт и долгожданный переезд в свою квартиру. Рекомендую. . . .
Детальніше

Лиза

Менеджер

Спасибо PKCredit за нормальный подход. Пояснили, что если взять займ на год, то платежи будут для меня доступные. Тело кредита можно погашать в любое время, любыми частями. Буду рекомендовать знакомым. . . .
Детальніше

Сергей

Предприниматель

Построить теплицу под Киевом мне помогли ребята из PKCredit. Займ брал под залог земли, выдали 70% от рыночной стоимости. Сроки кредитования можно выбирать любые, главное платить вовремя. Очень доволен сделкой, так как выдача кредита под залог земли . . .
Детальніше

Дмитро

Фермер

Ми з моїми друзями збираємося почати свій бізнес, але для цього нам потрібен стартовий капітал. Вже перепробували багато різних банків. Жоден з перепробуваних банків не давав позику під заставу квартири швидко. Щоб взяти позику доводиться тижнями біг . . .
Детальніше

Станислав

Водитель

Срочно были нужны средства для покупки прицепа. Сумма нужна была очень срочно. В интернете нашел объявления о кредитовании под залог. После консультации мне объяснили, что может выступать залогом. В итоге я оформил займ под залог своей квартиры. Прич . . .
Детальніше

Света

Повар

Добрый день. Спасибо PKCredit за помощь. Брала займ под дачный участок. Решала вопрос с поступлением дочери. Платить надо по четкому графику, в гривне. На все вопросы ответил специалист фирмы и нотариус. Еще раз спасибо. . . .
Детальніше

Егор

Работаю на себя

Торгую строительными материалами. Была возможность выкупить партию товара очень недорого. Деньги в долг взял за 1 день. Утром звонок, после обеда уже пригласили на сделку. В залог передал свою квартиру. Кроме этого понял, что можно увеличить сумму за . . .
Детальніше

Дмитрий

Частный предприниматель

Планировал купить пилораму и запустить быстро проект по распиловке леса. Деньги нужны били срочно, чтобы не потерять нормальный контракт. К сожалению по знакомым собрать не получилось. Обратился по объявлению в интернете. В залог отдал дачу, показал . . .
Детальніше

Андрей

Бизнесмен

Занимаемся строительством домов под ключ. Постоянно нужны оборотные средства, так как от проектирования до постройки цикл занимает 4-7 месяцев. Нашли компанию, в котором можно получать займы под залог наших построенных коттеджей. Перед продажей мы за . . .
Детальніше

Павел

Экспедитор

Средства искал на ремонт дома. Взял кредит под землю в течении дня. Затраты только нотариальные и все. Проценты стабильные на весь период, погашать можно раньше срока. Доволен тем, что все получилось очень быстро. . . .
Детальніше

Сергей Николаевич

Предприниматель

Купил недостроенный дом. Средств на ремонт не хватило. Помогла фирма, сделку оформили в течении 2х дней после моей покупки. Взял займ в гривне, стабильно и не зависит от курсов валют. Спасибо. . . .
Детальніше

Залишити відгук

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОЗИКУ ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ

Досить часто люди потрапляють в ситуації, коли їм терміново потрібна велика сума грошей, а банківські організації не йдуть їм назустріч. У таких випадках краще всього звертатися за допомогою в інші компанії, умови отримання фінансової допомоги в яких є більш доступним для переважної більшості.

Такими компаніями можуть бути фінансові організації і приватні інвестори.

З 2015 року у нас Ви можете отримати гроші в кредит під заставу земельної ділянки за лічені хвилини. Варто звернути увагу на те, що для цього зовсім не потрібно оформляти довідки про доходи або ж збирати великі пакети документів. Рішення про надання позики під заставу майна приймається протягом 15 хвилин. Отримати кошти на руки можна в день звернення. При цьому варто враховувати те, що сума позики безпосередньо залежить від ринкової вартості конкретного об'єкта - в даному випадку земельної ділянки. Ринкова вартість майна оцінюється незалежними фахівцями на підставі сформованої на ринку ситуації. Обсяг фінансової допомоги не може перевищувати 70% вартості землі, яка йде в заставу.

Якщо Ви вирішили взяти кредит під заставу майна, але не виходить отримати необхідну суму в кредит під земельну ділянку, то Ви можете розглянути можливість взяти кредит під заставу квартири або під заставу будинку.

Кредит готівкою під заставу землі можна отримати за таких умов:

1. Земельна ділянка має ринкову ціну і її можна швидко продати, в разі відмови позичальника платити за кредитом.

2. Немає обтяжень і арештів на земельній ділянці.

3. Немає обтяжень і арештів на позичальнику.

4. Позичальник має стабільний дохід для оплат за позикою.

Залежно від локації і ринкової ціни ділянки змінюється максимально можлива сума позики. Процедура отримання грошей під заставу землі оформляється нотаріально, за умовами договору захищені права позичальника і кредитора.

Позику під заставу землі можна отримати у спеціалізованій фінансовій організації і в вигляді грошей приватного інвестора.

У чому переваги даної послуги? Перш ніж скористатися нею, потрібно звернути увагу на такі фактори, як:

 • швидкі терміни отримання - протягом 1 дня;
 • кредит без довідки про доходи;
 • вигідні умови, в істотному ступені відрізняються від банківських;
 • практично повна відсутність відмов в кредитуванні;
 • дійсно низька процентна ставка;
 • відсутність необхідності збору великої кількості документів;
 • офіційне підписання договору;
 • нерозголошення особистих даних третім особам.
Таким чином, внаслідок перерахованих факторів, позику під заставу землі в нашій компанії брати не тільки вигідно, але і повністю безпечно. Для отримання більш детальної інформації необхідно зв'язатися з представниками PKCredit за вказаними на сайті контактними даними. Консультування є повністю безкоштовним.

Приклади угод під заставу землі Ви можете знайти в рубриці "Останні Видачі", приклад Кредит під заставу землі в Білій Церкві або Кредит під заставу земельної ділянки в Яготині.

Найпоширеніші і обговорювані питання, які виникають в процесі пошуку і оформлення кредиту Ви зможете знайти на сайті PKCredit або на сторінці Блогу нашої компанії.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати