Кредит під заставу квартири в Києві
Гроші під заставу нерухомості в Україні
Витрати для оформлення позики
Послуги нотаріуса:
Валюта кредиту
Валюта кредиту
Графік погашення
Графік погашення
Сума кредиту
Сума кредиту
Термін кредиту (міс)
Термін кредиту (міс)
Номер телефону
Номер телефону
Для тих, кому необхідний позику грошей (під бізнес, рішення сімейних питань, побутові потреби, інше) - найпростіший і швидкий спосіб залучити кошти, це оформлення позики під заставу нерухомості.
Позику під нерухомість можна оформити, якщо у Вас є:
Розглянемо ситуація, коли необхідно оформити кредит під заставу нерухомості (Київська область або Київ).
Нерухомість Києва і Київської області являє собою величезну кількість пропозицій будь-якого типу житла. По-перше, ринкова вартість квартири в Києві (а також землі або приватного будинку) може бути легко перевірена. Крім цього, квартири в Києві користуються попитом і дуже ліквідні, тому оформити кредит під заставу квартири в Києві не складе ніяких труднощів. Таким чином ринок кредитування в Києві на даний момент є одним з найактивніших і динамічно розвиваються на Україні.
1. Пошук і аналіз компаній, які оформляють кредити під заставу квартир в Києві, а також іншого житла в Київській області (приватний будинок, таун-хаус, заміський будинок, дача, інше житло).
При вивченні ринку кредитування, в першу чергу, необхідно звертати увагу на такі умови:
2. Відвідування офісу кредитної організації (краще відвідати 2-3 компанії для порівняння).
При відвідуванні офісу компанії-кредитора (кредит під заставу квартири в Києві) необхідно запросити шаблони договорів (договір позики і договір іпотеки). Договора повинні включати в себе чіткий графік платежів по кредиту (графік платежів буде основною таблицею в процесі дії договору позики).
3. Вибір кредитної організації (фінансова установа або приватний інвестор)
Після моніторингу ринку кредитування, відвідування офісу і проведення переговорів Ви зможете зробити вибір. За договором, кредитором може виступати як фінансова організація, так і фізична особа. Принципової різниці немає.
4. Оформлення угоди в нотаріуса.
Зазвичай кредитні організації пропонують свого нотаріуса, які вже раніше оформляв угоди (позика під заставу квартири в Києві), але Ви можете також звернутися до свого нотаріуса для перевірки умов договору та укладення угоди.
При підписанні договорів (позика + іпотека) обов''язково перевіряємо істотні умови договору: термін кредитування, графік платежів, а також умови припинення договору, після повного погашення суми позики.
Важливо!
Після оформлення угоди і на весь період дії договору позики на Вашу квартиру буде накладена заборона на такі дії як: продаж, дарування, відчуження і т.д. Дана заборона може бути знята тільки після закінчення терміну дії договору.
5. Виконання договору позики.
В процесі договору позики Вам вкрай важливо дотримуватися графіка платежів (платити за графіком, а в разі непередбачених обставин, заздалегідь попереджати кредитора про можливий зсув графіка платежів, інше)
Якщо в процесі дії договору Ви плануєте частково зменшити суму позики, то дану дію необхідно узгодити з кредитором і обов''язково оформити нотаріально.
6. Погашення позики, закриття договору позики.
Останній платіж за договором необхідно робити у нотаріуса, так як після погашення всієї суми позики кредитор напише нотаріально заяву про повне погашення, на підставі чого з квартири буде знято заборону.
Після зняття заборони Ви знову можете користуватися майном на свій розсуд (продавати, дарувати, закладати і т.д.)