Кредит під заставу землі в Чернівцях

Гроші під заставу нерухомості в Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

Кредит під заставу землі в Чернівцях

УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ЧЕРНІВЦЯХ

 • Від 50,000 до 1,500,000 гривень - сума кредиту
 • Гривня, долари США - валюта кредиту
 • Від 1,5% в місяць - процентна ставка
 • Від 3 місяців до 6 років - термін кредиту
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу кредиту
 • До 70% від вартості застави - максимальна сума кредиту
 • Квартира, будинок, земля, комерційна нерухомість (паркінг, магазин, склад, інше) – можливі види застави по кредиту

ГРАФІК ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ЧЕРНІВЦЯХ

 • Рівними частинами, щомісячно
 • Щомісяця тільки % по кредиту, тіло в кінці або за графіком
 • % нараховуються тільки на фактичний залишок тіла кредиту

КОМУ МОЖЕМО НАДАТИ КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ЧЕРНІВЦЯХ

 • Фізичним особам, від 18 років, без довідки про доходи, без поручителів
 • Фізичним особам з офіційним джерелом доходу

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ КРЕДИТА
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ЧЕРНІВЦЯХ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи
Кредит під заставу землі в Чернівцях
Получить консультацию

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Валюта кредиту

Валюта кредиту


Графік погашення

Графік погашення


Сума кредиту

Сума кредиту


Термін кредиту (міс)

Термін кредиту (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього
Подати заявку

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ЧЕРНІВЦЯХ

Кредит під заставу землі в Чернівцях - та послуга, яку обов'язково потрібно скористатися, якщо виникли хоча б мінімальні проблеми, пов'язані з фінансами, які не можна вирішити іншими методами. Економічна ситуація в країні ніяк не покращується, навіть не збирається, тому доводиться продумувати шляхи, як можна було б дістати гроші на вигідних умовах. Якраз кредит під заставу нерухомості може припасти до місця.

У такого кредитування є маса переваг, про які більшість людей навіть і не знає. В першу чергу, необхідно відзначити суму кредиту - від 50 тисяч гривень і до 1,5 мільйона гривень можна отримати, надавши земельну ділянку під заставу. Термін кредитування становить від 3 місяців і до 6 років. На прийняття рішення у сервісу з видачі кредиту йде всього лише 15 хвилин. За цей час співробітники компанії зможуть оцінити, наскільки реальним є шанс клієнта отримати кредит, залишивши нерухомість в заставу. У Чернівцях - це найкращий спосіб швидко отримати гроші.

Процес отримання позики під заставу землі максимально простий. Зараз навіть йти нікуди не потрібно, для того щоб отримати безкоштовну консультацію і відповідь фахівця з Вашої ситуації. З імовірністю 99 відсотків вам видадуть кредит після того, як ви просто заповніть невелику інформаційну форму на веб-сайті. Менеджери самостійно зв'яжуться з вами для уточнення деталей угоди. Відсоткова ставка зможе приємно здивувати, оскільки вона становить всього лише 1,5 відсотка в місяць від вартості застави, а також клієнту надається близько 70% від ринкової вартості застави. Дуже вигідна пропозиція, яке ні в якому разі не варто упускати. Отримати кредит можна практично за будь-який об'єкт нерухомості. Це може бути будинок, квартира, земля або навіть комерційна установа, на зразок того ж магазину, паркінгу, складу. Все залежить від того, яким варіантом нерухомості володіє людина.

Графік погашення кредиту позначається відразу ж. Це спрощує процес кредитування, тому що у людини відразу ж з'являється можливість все правильно розрахувати (графік щомісячних платежів відображається на сайті). Переживати щодо проблем з погашенням кредиту - не потрібно. Відсоток буде нараховуватися лише від фактичного залишку тіла кредиту. Кредит може бути виданий особам від вісімнадцяти років без поручителів. Потрібно лише надати документи, які дійсно зможуть підтвердити, що людина є володарем об'єкта нерухомості.

Варто звернути увагу, що банки України, в які ви могли б в іншому випадку звернутися за допомогою, не здатні надати настільки вигідні умови кредиту. Гроші під заставу землі в Чернівцях - реальне вирішення проблем для більшості.

Чому вигідно кредит взяти в компанії PKCredit

Ми з розумінням ставимося до проблем позичальників, тому максимально відкрито і прозоро обговорюємо реальну потребу в коштах, можливості щомісячної оплати відсотків, а також ризики втрати нерухомості, в разі нездатності обслуговування кредитних коштів. Також допомагаємо підібрати оптимальний графік платежів, мінімальну суму кредиту і можливість дострокового погашення без пені і штрафів.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати