Блог

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше

Експрес позика під заставу нерухомості

Як отримати кредит за один день? Які документи потрібно мати на руках, щоб оформити позику протягом дня? Чи треба показувати об'єкт для оформлення експрес позики протягом дня? . . .
Детальніше

Кредити студентам

Кредити студентам від PKCredit. Умови отримання, процедура оформлення. . . .
Детальніше

Як отримати кредит в декретній відпустці

Як отримати кредит в декретній відпустці? Позики під заставу нерухомості без довідки про доходи від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Взяти позику під заставу частки в квартирі

Як взяти позику під заставу частки в квартирі? Наскільки це реально і на яких умовах? . . .
Детальніше

Як взяти іпотеку з поганою кредитною історією

Чи можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією? Мінімальними вимогами до позичальників при заставному кредитуванні. . . .
Детальніше

Допомога брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Пропонуємо допомогу брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. . . .
Детальніше

Кредит під заставу земельного паю

Де і як отримати кредит під заставу земельної паю. Схема і умови оформлення. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту

Де знайти допомогу в отриманні кредиту? Компанія PKCredit знайде рішення для Вас! Залишайте заявки на сайті. . . .
Детальніше

Де взяти грошей на відкриття бізнесу

Де взяти грошей на відкриття бізнесу? Скористайтеся послугами компанії PKCredit і отримаєте потрібну суму на протязі одного дня. . . .
Детальніше

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо у Вас погана кредитна історія і потрібна допомога в отриманні кредиту, просимо Вас звертатися в PKCredit. . . .
Детальніше

Кредит під заставу нерухомості в ломбарді

Застава нерухомості в ломбарді. Ставки, терміни, схема оформлення. Кредит в ломбарді під заставу майна. . . .
Детальніше

Де терміново взяти гроші

Терміново потрібні гроші? Де терміново отримати позику? На ці питання відповість компанія PKCredit. Позики під заставу в терміновому порядку. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту в Києві

Компанія PKCredit гарантує отримання кредиту в Києві. Заставою може виступати житлова і нежитлова нерухомість. Безкоштовний юридичний супровід. . . .
Детальніше

Перекредитування мікропозик в Україні

Перекредітація мікропозик в Україні під низькі відсотки. Угода в день звернення. Заставою може виступати будь-який тип нерухомості. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку житла

Розповімо Вам про те, де можна взяти кредит на покупку житла. Умови, терміни, вимоги до позичальників, інше. . . .
Детальніше

Який кредит взяти на покупку квартири

Потрібен кредит на покупку квартири? Пропонуємо ознайомитися з пропозицією компанії PKCredit. Термінові позики на покупку нерухомості. . . .
Детальніше

Як і де взяти кредит на покупку будинку

Потрібен кредит на покупку будинку? PKCredit спеціалізується на кредитах під заставу різної нерухомості. З нами можна придбати будь-який тип житла . . .
Детальніше

Що таке іпотечний кредит в Україні

Що таке іпотечне кредитування? Як оформити іпотечний кредит? Переваги оформлення іпотечних кредитів від приватного інвестора. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку нерухомості

Якщо на придбання нерухомості не вистачає коштів, то пропонуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на видачі позик на покупку або під заставу. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Кредит під заставу можна отримати навіть якщо у Вас погана кредитна історія. Компанія PKCredit займається видачею позик при будь-якому фінансовому становищі клієнта. . . .
Детальніше

Чи можна взяти кредит непрацюючим офіційно

Якщо на даний момент немає офіційного джерела доходу, то компанія PKCredit готова розглянути можливість оформлення заставного кредиту для таких клієнтів. . . .
Детальніше

Де можна позичити гроші в Києві

Якщо терміново неоходімо позичити відсутню суму грошей, зверніться в компанію PKCredit. Термінові позики під заставу майна, на тривалий термін, під мінімальний відсоток. . . .
Детальніше

Як можна взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Якщо терміново потрібні кошти, але є прострочення по існуючих кредитах або погана кредитна історія, Вам найкраще звернутися в компанію PKCredit. Ми спеціалізуємося на вирішенні таких завдань. . . .
Детальніше

Як взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

Компанія PKCredit забезпечить видачу позики для тих, хто не працевлаштований офіційно, як в Києві, так і інших містах України. Мінімальні вимоги до документів і клієнтам. . . .
Детальніше

Де можна отримати кредит безробітному

Варіант отримання кредити безробітному полягає в тому, що необхідно надати будь-заставне нерухоме майно. При цьому довідки про працевлаштування не потрібні. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу квартири

PKCredit пояснить як можна вигідно взяти кредит під заставу квартири. Які необхідні документи і вимоги до позичальника. . . .
Детальніше

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО БЛОГ

Для чого потрібен блог PKCredit?

Всі, кому необхідно в перший раз привернути кредитні кошти або як правильно оформити позику під заставу житлової нерухомості, змушені шукати інформацію про існуючі варіанти кредитування на ринку України, вивчати процедури видачі кредитів, враховувати ризики оформлення кредиту, консультуватися у нотаріусів і багато іншого. Блог компанії PKCredit допоможе знайти відповіді на найактуальніші питання по темі кредитування під заставу нерухомості.

Найвигідніші умови кредитування (терміни, відсоткові ставки, інше) можуть бути тільки на кредити під заставу нерухомості. У разі ліквідної застави, кредитор може надати великий термін кредитування і низьку процентну ставку. Нотаріально підписані договори гарантують безпеку як кредитора, так і позичальника. Завжди такі договори передбачають чіткий графік платежів по кредиту, детально розписану процедуру дострокового погашення кредиту або перекредітація (збільшення суми кредиту або зміна кредитора), а також процедуру стягнення нерухомості на користь кредитора, в разі відмови позичальника погашати борг або шукати інші шляхи погашення заборгованості перед кредитором.

Такий тип кредитування пропонує безліч спеціалізованих організацій, такі як: банки, кредитні організації, приватні кредитори.

Залежно, чи потрібен Вам кредит під заставу житлової нерухомості (квартира, будинки) або кредит під заставу нежитлової нерухомості (земельна ділянка, паркінг, магазин, офіс, інше нежитлове приміщення), термін кредитування, графік оплат,% наповнення по заставі - це основні умови, від яких залежать умови кредитування.

Важливі моменти про кредитора, на які необхідно звертати увагу:

  • Історія компанії, відгуки про компанію
  • Історія угод компанії, бажано найостанніші
  • Тільки нотаріальне оформлення угоди
  • Чітка і прозора процедура нарахування відсотків, відсутність прихованих штрафів і комісій
  • Наявність документів і ліцензій (якщо це фінансова компанія)
  • Зустріч з реальним кредитором і перевірка його документів перед підписанням договорів (якщо це кредит під заставу від приватного інвестора)
Важливо!
  • Плануйте свої платежі, суворо дотримуйтеся графіка оплат по кредиту, використовуйте гроші тільки для дійсно прибуткових операцій
  • Для отримання консультації фахівця, Ви можете заповнити форму на сайті або зателефонувати в компанію PKCredit