Кредит під заставу землі в Гнідині

Гроші під заставу нерухомості в Україні

Без довідки про доходи


Документи залишаються у Вас


Гнучкий графік погашення


Подати заявку Отримати консультацію

Кредит під заставу землі в Гнідині

УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ГНІДИНІ

 • Від 50,000 до 1,500,000 гривень - сума кредиту
 • Гривня, долари США - валюта кредиту
 • Від 1,5% в місяць - процентна ставка
 • Від 3 місяців до 6 років - термін кредиту
 • До 15 хвилин - приймаємо рішення про видачу кредиту
 • До 70% від вартості застави - максимальна сума кредиту
 • Квартира, будинок, земля, комерційна нерухомість (паркінг, магазин, склад, інше) – можливі види застави по кредиту

ГРАФІК ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ГНІДИНІ

 • Рівними частинами, щомісячно
 • Щомісяця тільки % по кредиту, тіло в кінці або за графіком
 • % нараховуються тільки на фактичний залишок тіла кредиту

КОМУ МОЖЕМО НАДАТИ КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ГНІДИНІ

 • Фізичним особам, від 18 років, без довідки про доходи, без поручителів
 • Фізичним особам з офіційним джерелом доходу

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ КРЕДИТА
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ГНІДИНІ

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код (ІПН)
 • Правовстановлюючі документи
Кредит під заставу землі в Гнідині
Получить консультацию

КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Валюта кредиту

Валюта кредиту


Графік погашення

Графік погашення


Сума кредиту

Сума кредиту


Термін кредиту (міс)

Термін кредиту (міс)


Номер телефону

Номер телефону

+38

Місяць Платіж
1
2
3
4
5
6
Всього
Подати заявку

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КРЕДИТ
ПІД ЗАСТАВУ ЗЕМЛІ В ГНІДИНІ

Що таке кредит під заставу ділянки землі

Сьогодні компанія «PKCredit – Розумна позика» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент послуг, серед яких позики під заставу земельних ділянок у Гнідині, рефінансування заставних позик населення. Кредит під заставу землі є видачу коштів позичальнику на будь-які потреби (будівництво або ремонт будинку, лікування, навчання, відпустка, закриття мікропозик, інше). Також це може бути збільшенням термінів запозичення за іншими позиками, надання відстрочки платежу тощо. У межах рефінансування кредиту під заставу землі у Гнідині передбачається видача нового кредиту, що використовується погашення існуючих зобов'язань.

У більшості випадків подібна процедура застосовується у випадках, коли економічна криза в країні чи інші причини стають джерелом зниження платоспроможності позичальника та неможливості обслуговувати позику під землю в Гнідині на існуючих умовах. Використання більшого терміну запозичення дозволяє скоротити величину місячних платежів.

Скористатися можливостями рефінансування можна, як у банку, що видавав перший кредит, так і в іншій установі, включаючи PKCredit.

Продемонструвати вигоду від використання процедури рефінансування найкраще на конкретному прикладі. Припустимо, що в першому банку є залишок за кредитом на суму 300 тисяч гривень при відсотковій ставці 30% і термін погашення в один рік. Таким чином, за рік потрібно заплатити банку 390 тисяч гривень. В іншій кредитній установі можна оформити кредит на аналогічну суму, але під 18% річних. У такому разі величина переплати за рік становитиме лише 54 тисячі, а не 90 тисяч. Вигода для клієнта в наявності.

Кредит під заставу земельної ділянки в Україні

PKCredit передбачає можливість перекредитації існуючих кредитних зобов'язань для осіб, які мають наявність позик під заставу землі. Вони можуть розраховувати на отримання до 1500000 гривень на строк до 7 років. Процентна ставка починається від 18%, при цьому передбачається наявність значної кількості категорій клієнтів, які мають право на пільгові умови обслуговування.

Вимоги до позичальників:

 • Громадянин України;
 • Вік від 21 до 70 років.

Етапи видачі грошей під заставу землі у Гнідині

Процедура оформлення позик передбачає проходження кількох етапів. Заявку на отримання цієї послуги клієнти мають можливість подати особисто в офісі або по телефону. Термін розгляду заяв клієнтів не перевищує 1 години. До клієнта остаточне рішення доводиться через зв'язок із ним співробітниками компанії.

Після цього клієнту залишається прибути обумовлений час в офіс для оформлення необхідних документів. Після цього здійснюється перерахування коштів клієнту відразу після підписання договору нотаріуса.

Оформити кредит під заставу землі у Гнідині - особливості процедури

Запорука землі виявляється вигідною для клієнта тільки у випадку, коли відсотки по новій позиці істотно нижчі, а терміни кредитування більші, і дозволяють отримати реальне зниження щомісячних витрат на обслуговування боргу. Враховувати потрібно й можливості дострокового погашення, оскільки наявність комісійних зборів за подібну процедуру здатна нівелювати всі переваги, які отримуються за рахунок перекредитування.

Необхідно відзначити, що за рахунок позик у PKCredit є можливість позбутися і штрафів, нарахованих за результатами користування першим кредитом.

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати