Експрес позика під заставу нерухомості

Кожен з нас може зіткнутися з проблемою, коли необхідно швидко зайняти певну суму грошей. Це можуть бути як проблеми особистого характеру (кредит на покупку квартири, кредит під ремонт нерухомості, лікування члена сім'ї, перекредітація по карткових кредитах, інше), так і питання бізнесу (поповнення оборотних коштів, розширення бізнесу, викуп своєї частки у партнера, купівля обладнання і багато іншого).


Крім родичів і друзів, на ринку кредитування існують спеціалізовані організації: банки, фінансові організації, приватні інвестори.

Що таке експрес кредит під заставу нерухомості?

Кредит, який можна отримати в день звернення в кредитну організацію або до приватного інвестора, називають експрес кредитом під заставу нерухомості.
Отримання коштів під заставу нерухомості відрізняється за процедурою і складністю від звичайних карткових кредитів (мікрокредитів, кредитів до зарплати). На відміну від мікрокредитів, під заставу нерухомості можна отримати великі суми, які можна порівняти з вартістю предмета застави.

Де швидко отримати гроші під заставу нерухомого майна?

Компанія PKCredit працює на ринку з 2005 року і пропонує різні види термінових кредитів під будь-який вид нерухомості. Основні напрямки кредитування компанії PKCredit:

Для отримання термінової позики (експрес позики) позичальник повинен мати на руках правовстановлюючі документи на об'єкт застави, паспорт і код. Угода може бути проведена в день звернення, займ оформляється нотаріально, що захищає позичальника і кредитора юридично. Звичайна практика кредитування під заставу - видача до 70% від вартості предмета застави.

Як правильно взяти кредит під заставу?

Передача своєї нерухомості під заставу - питання серйозне. Не варто підходити до нього з поспіхом. Для початку треба зрозуміти для чого потрібна позика, чи зможете Ви виплачувати щомісячні платежі, чи можете Ви обійтися без позики, на який термін потрібні позикові кошти. Після цього необхідно провести аналіз ринку кредитування, перевірити умови кредитування кількох кредитних організацій і приватних інвесторів, уточнити умови кредитування. Особливу увагу необхідно приділити прозорості нарахування відсотків по кредиту, витрат на оформлення, наявність додаткових комісій. Кредитор зобов'язаний надати зразки договорів іпотеки та кредитування з розрахунками відсотків і графіком платежів по Вашій угоді.

Після аналізу ринку кредитування Ви зможете вибрати той варіант, який Вас влаштує.

Подати заявку Отримати консультацію

ІНШІ СТАТТІ

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше

Кредити студентам

Кредити студентам від PKCredit. Умови отримання, процедура оформлення. . . .
Детальніше

Як отримати кредит в декретній відпустці

Як отримати кредит в декретній відпустці? Позики під заставу нерухомості без довідки про доходи від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Взяти позику під заставу частки в квартирі

Як взяти позику під заставу частки в квартирі? Наскільки це реально і на яких умовах? . . .
Детальніше

Як взяти іпотеку з поганою кредитною історією

Чи можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією? Мінімальними вимогами до позичальників при заставному кредитуванні. . . .
Детальніше

Допомога брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Пропонуємо допомогу брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. . . .
Детальніше

Кредит під заставу земельного паю

Де і як отримати кредит під заставу земельної паю. Схема і умови оформлення. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту

Де знайти допомогу в отриманні кредиту? Компанія PKCredit знайде рішення для Вас! Залишайте заявки на сайті. . . .
Детальніше

Де взяти грошей на відкриття бізнесу

Де взяти грошей на відкриття бізнесу? Скористайтеся послугами компанії PKCredit і отримаєте потрібну суму на протязі одного дня. . . .
Детальніше

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо у Вас погана кредитна історія і потрібна допомога в отриманні кредиту, просимо Вас звертатися в PKCredit. . . .
Детальніше

Кредит під заставу нерухомості в ломбарді

Застава нерухомості в ломбарді. Ставки, терміни, схема оформлення. Кредит в ломбарді під заставу майна. . . .
Детальніше

Де терміново взяти гроші

Терміново потрібні гроші? Де терміново отримати позику? На ці питання відповість компанія PKCredit. Позики під заставу в терміновому порядку. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту в Києві

Компанія PKCredit гарантує отримання кредиту в Києві. Заставою може виступати житлова і нежитлова нерухомість. Безкоштовний юридичний супровід. . . .
Детальніше

Перекредитування мікропозик в Україні

Перекредітація мікропозик в Україні під низькі відсотки. Угода в день звернення. Заставою може виступати будь-який тип нерухомості. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку житла

Розповімо Вам про те, де можна взяти кредит на покупку житла. Умови, терміни, вимоги до позичальників, інше. . . .
Детальніше

Який кредит взяти на покупку квартири

Потрібен кредит на покупку квартири? Пропонуємо ознайомитися з пропозицією компанії PKCredit. Термінові позики на покупку нерухомості. . . .
Детальніше

Як і де взяти кредит на покупку будинку

Потрібен кредит на покупку будинку? PKCredit спеціалізується на кредитах під заставу різної нерухомості. З нами можна придбати будь-який тип житла . . .
Детальніше

Що таке іпотечний кредит в Україні

Що таке іпотечне кредитування? Як оформити іпотечний кредит? Переваги оформлення іпотечних кредитів від приватного інвестора. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку нерухомості

Якщо на придбання нерухомості не вистачає коштів, то пропонуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на видачі позик на покупку або під заставу. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Кредит під заставу можна отримати навіть якщо у Вас погана кредитна історія. Компанія PKCredit займається видачею позик при будь-якому фінансовому становищі клієнта. . . .
Детальніше

Чи можна взяти кредит непрацюючим офіційно

Якщо на даний момент немає офіційного джерела доходу, то компанія PKCredit готова розглянути можливість оформлення заставного кредиту для таких клієнтів. . . .
Детальніше

Де можна позичити гроші в Києві

Якщо терміново неоходімо позичити відсутню суму грошей, зверніться в компанію PKCredit. Термінові позики під заставу майна, на тривалий термін, під мінімальний відсоток. . . .
Детальніше

Як можна взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Якщо терміново потрібні кошти, але є прострочення по існуючих кредитах або погана кредитна історія, Вам найкраще звернутися в компанію PKCredit. Ми спеціалізуємося на вирішенні таких завдань. . . .
Детальніше

Як взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

Компанія PKCredit забезпечить видачу позики для тих, хто не працевлаштований офіційно, як в Києві, так і інших містах України. Мінімальні вимоги до документів і клієнтам. . . .
Детальніше

Де можна отримати кредит безробітному

Варіант отримання кредити безробітному полягає в тому, що необхідно надати будь-заставне нерухоме майно. При цьому довідки про працевлаштування не потрібні. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу квартири

PKCredit пояснить як можна вигідно взяти кредит під заставу квартири. Які необхідні документи і вимоги до позичальника. . . .
Детальніше