Експрес позика під заставу нерухомості

Кожен з нас може зіткнутися з проблемою, коли необхідно швидко зайняти певну суму грошей. Це можуть бути як проблеми особистого характеру (кредит на покупку квартири, кредит під ремонт нерухомості, лікування члена сім'ї, перекредітація по карткових кредитах, інше), так і питання бізнесу (поповнення оборотних коштів, розширення бізнесу, викуп своєї частки у партнера, купівля обладнання і багато іншого).


Крім родичів і друзів, на ринку кредитування існують спеціалізовані організації: банки, фінансові організації, приватні інвестори.

Що таке експрес кредит під заставу нерухомості?

Кредит, який можна отримати в день звернення в кредитну організацію або до приватного інвестора, називають експрес кредитом під заставу нерухомості.
Отримання коштів під заставу нерухомості відрізняється за процедурою і складністю від звичайних карткових кредитів (мікрокредитів, кредитів до зарплати). На відміну від мікрокредитів, під заставу нерухомості можна отримати великі суми, які можна порівняти з вартістю предмета застави.

Де швидко отримати гроші під заставу нерухомого майна?

Компанія PKCredit працює на ринку з 2005 року і пропонує різні види термінових кредитів під будь-який вид нерухомості. Основні напрямки кредитування компанії PKCredit:

Для отримання термінової позики (експрес позики) позичальник повинен мати на руках правовстановлюючі документи на об'єкт застави, паспорт і код. Угода може бути проведена в день звернення, займ оформляється нотаріально, що захищає позичальника і кредитора юридично. Звичайна практика кредитування під заставу - видача до 70% від вартості предмета застави.

Як правильно взяти кредит під заставу?

Передача своєї нерухомості під заставу - питання серйозне. Не варто підходити до нього з поспіхом. Для початку треба зрозуміти для чого потрібна позика, чи зможете Ви виплачувати щомісячні платежі, чи можете Ви обійтися без позики, на який термін потрібні позикові кошти. Після цього необхідно провести аналіз ринку кредитування, перевірити умови кредитування кількох кредитних організацій і приватних інвесторів, уточнити умови кредитування. Особливу увагу необхідно приділити прозорості нарахування відсотків по кредиту, витрат на оформлення, наявність додаткових комісій. Кредитор зобов'язаний надати зразки договорів іпотеки та кредитування з розрахунками відсотків і графіком платежів по Вашій угоді.

Після аналізу ринку кредитування Ви зможете вибрати той варіант, який Вас влаштує.

Подати заявку Отримати консультацію

ІНШІ СТАТТІ

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше