Що таке іпотечний кредит в Україні

Іпотечні Кредити в Україні

Іпотечний кредит на житло в Україні - що це?

Іпотека або кредит на придбання нерухомості - це форма фінансових взаємовідносин між фізичними і юридичними особами, при якому одна зі сторін набуває комерційний об'єкт, будинок або квартиру на позикові кошти, отримані в тимчасове користування від кредитора за умови, що право реалізації майна, що перебуває в власності позичальника, залишається за останнім при невиконанні боргових зобов'язань. Майно при даній угоді розглядається, як форма заставного забезпечення фінансових гарантій для кредитора. Після повного повернення грошових коштів зі сплатою зазначених відсотків, позикодавець втрачає право реалізовувати майно і воно залишається за його фактичним власником / власниками.

Оформлення даного виду кредитування відбувається в установленому Законом України порядку з підписанням відповідного договору, який обов'язково посвідчується нотаріально. Також для зниження фінансових ризиків кредитора рекомендується проводити процедуру іпотечного страхування. З необхідністю взяти іпотечний кредит на нерухомість в Києві та інших населених пунктах України стикаються дуже багато, тому що найчастіше це єдиний можливий спосіб придбати житло. Для того щоб зробити це на максимально вигідних умовах, необхідно розібратися в тонкощах процедури.

Умови іпотечного кредитування (іпотеки) в Україні

Споживчий кредит - це вид позики, при якому отримані від займодателя фінансові кошти витрачаються на особисті потреби, тому вимоги для його отримання більш жорсткі ніж в тому випадку, коли необхідно іпотечне кредитування в Києві. Цей різновид фінансових взаємовідносин передбачає укладення договору на тривалий термін при невисокій процентній ставці в порівнянні зі споживчим кредитом. Процентна ставка по іпотеці в Україні значно відрізняється в кожному конкретному випадку, так як залежить від оцінки ризиків, таких як:

  • оцінна вартість нерухомості;
  • ліквідність;
  • термін погашення;
  • розмір щомісячного платежу.

Щоб дізнатися, що таке іпотечний кредит (іпотека) і які умови її отримання в Україні, досить відвідати сайт pkcredit.com.ua, де розміщена докладна інформація. Також можлива безкоштовна консультація по телефону або онлайн. У нас простіше і вигідніше за все оформити іпотеку в Києві, так як для винесення позитивного рішення ми не вимагаємо надання великого пакета документів, що значно економить час і сили клієнтам.

Іпотечний кредит - умови в державних і приватних банках

Будь-яке банківська установа має на меті своєї діяльності одержання прибутку. Але іноді це бажання переходить всі здорові кордону і співпрацю в такому випадку стає фінансово невигідним для кредитується боку. Саме тому при необхідності отримання позики необхідно детально вивчити умови, які пропонує кожен банк, а також уважно вивчити договір. Щоб взяти кредит на придбання житла (іпотеку) в Україні в державному або комерційному банку, необхідно надати наступні документи:

  • виписка з банку про стан фінансових рахунків;
  • договір про страхування заставного майна;
  • висновок від акредитованих оцінювачів нерухомості про її ліквідності;
  • довідка з місця офіційного працевлаштування;
  • довідка про заробітну плату за 6 місяців.

Якщо у клієнта є додаткові джерела доходу, про них необхідно обов'язково повідомити фінансова установа з документальним підтвердженням його рівня. Щоб зібрати і надати в банк всі необхідні документи, доведеться витратити величезну кількість сил і часу, тому для багатьох іпотечні кредити на території України - недосяжна мета. Особливо складно доводиться людям з невеликим офіційним доходом.

Де взяти вигідний кредит під іпотеку в місті Київ?

Будь-яке нерухоме майно - це відмінна інвестиція, яка гарантовано окупиться і буде приносити прибуток, не вимагаючи при цьому значних фінансових вкладень. Саме тому багато хто прагне отримати у власність квартиру або будинок. Це дозволяє заощадити на оренді і отримати впевненість у стабільному майбутньому. Швидко отримати іпотечний кредит на житло в Україні (Київ) пропонує наша компанія PKCredit. Ми не вимагаємо надання великого пакета документів, а також наявності фінансово состоятельних поручителів. Наших клієнтів відокремлює від того, щоб купити нерухомість в іпотеку в Києві всього кілька годин, так як в більшості випадків позитивне рішення приймається нами прямо в день звернення. Але ми ніколи не квапимо людей, які до нас звернулися і надаємо можливість детально вивчити всі пункти договору, задати питання.

Оформляти іпотеку на вторинне житло в Києві (Україна) в PKCredit дуже зручно і вигідно, так як ми завжди готові піти назустріч клієнтам і надати найкомфортніші умови графіка платежів і посильну процентну ставку. Вартість іпотеки (Україна) безпосередньо залежить від площі, стану, місця розташування і ринкової вартості нерухомості, тому вона обговорюється індивідуально при зверненні в компанію. У нас будь-який кредитування, в тому числі і іпотека на нерухомість в Києві, надається на прозорих і зрозумілих для кожного умовах. Процентна ставка не змінюється в процесі погашення боргу. Позику можна повернути достроково без штрафних санкцій, а безкоштовне зняття іпотеки відбувається протягом 15 хвилин.

Читайте також:

Подати заявку Отримати консультацію

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати

ІНШІ СТАТТІ

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше

Експрес позика під заставу нерухомості

Як отримати кредит за один день? Які документи потрібно мати на руках, щоб оформити позику протягом дня? Чи треба показувати об'єкт для оформлення експрес позики протягом дня? . . .
Детальніше

Кредити студентам

Кредити студентам від PKCredit. Умови отримання, процедура оформлення. . . .
Детальніше

Як отримати кредит в декретній відпустці

Як отримати кредит в декретній відпустці? Позики під заставу нерухомості без довідки про доходи від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Взяти позику під заставу частки в квартирі

Як взяти позику під заставу частки в квартирі? Наскільки це реально і на яких умовах? . . .
Детальніше

Як взяти іпотеку з поганою кредитною історією

Чи можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією? Мінімальними вимогами до позичальників при заставному кредитуванні. . . .
Детальніше

Допомога брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Пропонуємо допомогу брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. . . .
Детальніше

Кредит під заставу земельного паю

Де і як отримати кредит під заставу земельної паю. Схема і умови оформлення. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту

Де знайти допомогу в отриманні кредиту? Компанія PKCredit знайде рішення для Вас! Залишайте заявки на сайті. . . .
Детальніше

Де взяти грошей на відкриття бізнесу

Де взяти грошей на відкриття бізнесу? Скористайтеся послугами компанії PKCredit і отримаєте потрібну суму на протязі одного дня. . . .
Детальніше

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо у Вас погана кредитна історія і потрібна допомога в отриманні кредиту, просимо Вас звертатися в PKCredit. . . .
Детальніше

Кредит під заставу нерухомості в ломбарді

Застава нерухомості в ломбарді. Ставки, терміни, схема оформлення. Кредит в ломбарді під заставу майна. . . .
Детальніше

Де терміново взяти гроші

Терміново потрібні гроші? Де терміново отримати позику? На ці питання відповість компанія PKCredit. Позики під заставу в терміновому порядку. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту в Києві

Компанія PKCredit гарантує отримання кредиту в Києві. Заставою може виступати житлова і нежитлова нерухомість. Безкоштовний юридичний супровід. . . .
Детальніше

Перекредитування мікропозик в Україні

Перекредітація мікропозик в Україні під низькі відсотки. Угода в день звернення. Заставою може виступати будь-який тип нерухомості. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку житла

Розповімо Вам про те, де можна взяти кредит на покупку житла. Умови, терміни, вимоги до позичальників, інше. . . .
Детальніше

Який кредит взяти на покупку квартири

Потрібен кредит на покупку квартири? Пропонуємо ознайомитися з пропозицією компанії PKCredit. Термінові позики на покупку нерухомості. . . .
Детальніше

Як і де взяти кредит на покупку будинку

Потрібен кредит на покупку будинку? PKCredit спеціалізується на кредитах під заставу різної нерухомості. З нами можна придбати будь-який тип житла . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку нерухомості

Якщо на придбання нерухомості не вистачає коштів, то пропонуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на видачі позик на покупку або під заставу. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Кредит під заставу можна отримати навіть якщо у Вас погана кредитна історія. Компанія PKCredit займається видачею позик при будь-якому фінансовому становищі клієнта. . . .
Детальніше

Чи можна взяти кредит непрацюючим офіційно

Якщо на даний момент немає офіційного джерела доходу, то компанія PKCredit готова розглянути можливість оформлення заставного кредиту для таких клієнтів. . . .
Детальніше

Де можна позичити гроші в Києві

Якщо терміново неоходімо позичити відсутню суму грошей, зверніться в компанію PKCredit. Термінові позики під заставу майна, на тривалий термін, під мінімальний відсоток. . . .
Детальніше

Як можна взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Якщо терміново потрібні кошти, але є прострочення по існуючих кредитах або погана кредитна історія, Вам найкраще звернутися в компанію PKCredit. Ми спеціалізуємося на вирішенні таких завдань. . . .
Детальніше

Як взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

Компанія PKCredit забезпечить видачу позики для тих, хто не працевлаштований офіційно, як в Києві, так і інших містах України. Мінімальні вимоги до документів і клієнтам. . . .
Детальніше

Де можна отримати кредит безробітному

Варіант отримання кредити безробітному полягає в тому, що необхідно надати будь-заставне нерухоме майно. При цьому довідки про працевлаштування не потрібні. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу квартири

PKCredit пояснить як можна вигідно взяти кредит під заставу квартири. Які необхідні документи і вимоги до позичальника. . . .
Детальніше

Кредити пенсіонерам

Пенсійний вік не перешкода, якщо необхідно оформити вигідний кредит під заставу нерухомості . . .
Детальніше

Швидкий кредит на ремонт квартири

Умови оформлення кредиту для ремонту в квартирі. Гнучкий графік платежів і терміни оформлення. . . .
Детальніше

Кредит на весілля

У компанії PKCredit Ви можете розраховувати на отримання кредиту для проведення весільної церемонії Вашої мрії. . . .
Детальніше

Кредити на поповнення обігових коштів

Брак оборотних коштів можна легко вирішити за допомогою позики коштів на короткий термін. PKCredit спеціалізується на позиках під працюючий бізнес. . . .
Детальніше

Кредит на лікування

Ніхто не застрахований від проблем зі здоров'ям. У разі необхідності Ви можете звернутися в компанію PKCredit для позики коштів. . . .
Детальніше

Кредит на операцію

Терміновий займ грошей на оплату операції. Компанія PKCredit оперативно надасть кошти на лікування під мінімальні відсотки. . . .
Детальніше

Що таке молодіжний кредит

Опис процедури та умов отримання молодіжного кредиту. Які є альтернативи позик молодіжним кредитам. . . .
Детальніше

Кредит на будівництво під заставу нерухомості

PKCredit може забезпечити кредит коштів на будівництво об'єкта під заставу будь-якого типу нерухомості. . . .
Детальніше

Що таке реструктуризація кредиту

Як провести реструктуризацію кредиту на сприятливих для Вас умовах. Умови реструктуризації від PKCredit. . . .
Детальніше

Де найкраще взяти кредит готівкою

Кредит готівкою на вигідних умовах від PKCredit. Де і як взяти позикові кошти на вирішення поточних завдань. . . .
Детальніше

Де краще взяти кредит під заставу

Краще взяти кредит під заставу в перевіреної компанії. PKCredit працює на ринку заставного кредитування більше 7 років і гарантує якісне обслуговування клієнтів. . . .
Детальніше

Кредит готівкою, де вигідніше

Якщо Ви шукайте де вигідніше взяти кредит готівкою, то рекомендуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на заставних позики. . . .
Детальніше

Споживчий кредит під заставу

Якщо Вам необхідний споживчий кредит під заставу будь-якого типу нерухомості, пропонуємо послуги компанії PKCredit. Вигідне кредитування під низький відсоток. . . .
Детальніше

Як дізнатися чи є у людини кредит

Перевірка наявності оформленого кредиту у фізичної особи. Оперативна інформація з відкритих джерел. . . .
Детальніше

Кредит на дитину

Компанія PKCredit спеціалізується на видачі кредитів на будь-які потреби: кредити на навчання, кредити на лікування, інше. . . .
Детальніше

Кредит в доларах під заставу нерухомості

У якій валюті брати кредит під заставу нерухомості. Переваги та недоліки доларових позик. . . .
Детальніше

Як отримати кредит для стартапу

Якщо необхідні початкові кошти для організації стартапа, пропонуємо Вам скористатися послугами компанії PKCredit. Позика під заставу дозволить запустити проект не втрачаючи частки проекту. . . .
Детальніше

Як погасити кредит у ПриватБанку

Необхідно погасити невигідний кредит у ПриватБанку? Розгляньте альтернативну пропозицію від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Де взяти кредит на рік

Компанія PKCredit забезпечує позиками під заставу будь-якого типу нерухомості на термін від одного року. Максимальний термін кредитування становить сім років. . . .
Детальніше