Споживчий кредит під заставу

Споживча позика під заставу

Споживчий кредит під заставу

Коли особистих заощаджень на велику покупку не вистачає, можна взяти цільовий або нецільовий споживчий кредит під заставу наявного майна, наприклад, житла (будинку, частки квартири), земельної ділянки або ж нерухомості, що купується.

Споживчим кредитом називають суму грошей, яку позичальник позичає у фінансовій організації на придбання деяких товарів або послуг для себе або своєї родини. Оформити таку угоду можна як у банку, так і в кредитному споживчому кооперативі, мікрофінансової організації або ломбарді. Головна особливість такої угоди - вона доступна тільки фізичним особам, взяти позику такого типу на фірму не вийде.

Існує два види споживчого кредиту: цільової та нецільової. У першому випадку гроші позичають під певну мету, наприклад, велику покупку в магазині. В такому випадку кредитор може безпосередньо перевести гроші продавцю, а позичальник залишиться в боргу не перед магазином, а перед фінустановою. У разі нецільового кредиту людина отримує певну суму грошей, яку вільний витрачати на свій розсуд.

Якщо сума позики велика, то такі кредити оформляють із заставою майна, яке є додатковою гарантією для кредитора і стимулом для позичальника швидше повернути борг.

Що потрібно для того, щоб оформити заставний споживчий кредит?

Для оформлення споживчого позики із заставою майна в банку необхідно надати ряд документів, в тому числі:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • трудову книжку;
  • довідки, що підтверджують стабільний дохід потенційного позичальника.

Банки ретельно перевіряють кредитну історію кожного, хто звертається за кредитом, і якщо вона зіпсована, великі шанси отримати відмову. Крім цього, банківські організації зазвичай не видають споживчі кредити під заставу єдиного житла або частки в квартирі, де прописані діти. Однак відмова на кредитування в банку - це ще не причина відмовлятися від мрії, адже існує компанія PKCredit, яка співпрацює навіть з тими клієнтами, які почули «ні» від банку.

Споживчі кредити під заставу об'єктів нерухомості в PKCredit

PKCredit - це офіційна компанія, яка займається кредитуванням жителів України на різних умовах. У нас можна оформити позику на різні потреби, в тому числі нецільові споживчі кредити. Наші головні переваги - швидкість оформлення, абсолютна прозорість і повна законність угоди.

Заявки на кредитування ми розглядаємо без зволікань, а на оформлення угоди йде мінімум часу. Для того, щоб стати нашим клієнтом, у вас повинен бути паспорт, ідентифікаційний код і власна нерухомість, яку можете надати в заставу. Ми не запитуємо, на що ви плануєте витратити гроші. У нас можливо і рефінансування споживчих кредитів під заставу нерухомості.

У договорі чітко прописані всі суми, частота внесків, терміни погашення заборгованості. У нас немає прихованих платежів або комісій, через яких сума грошей, яку наш позичальник отримує на руки, виявиться нижче, ніж «на папері». Крім того, ми надаємо безкоштовну консультацію, під час якої щоб уникнути непорозумінь ретельно роз'яснюємо клієнту умови співпраці, складаємо план погашення боргу, який влаштовує обидві сторони.

На нашому сайті є калькулятор споживчого кредиту під заставу майна, скориставшись яким, кожен може самостійно розрахувати терміни погашення і суму, яку доведеться вносити. Гарантією законності угода служить нотаріальне завірення, яке здійснюється за місцем проживання позичальника.

Нецелевой потребительский кредит

Наряду с навязчивыми предложениями товарных кредитов (быстрый кредит, экспресс-кредит) можно наблюдать активный рост доли нецелевого потребительского кредитования в предлагаемых банками кредитных услугах.

Отчасти это объясняется тем, что потребитель уже неудовлетворен высокой стоимостью товарных кредитов, да и отсутствие возможности самому распоряжаться деньгами тоже нельзя назвать плюсом.

Возможности нецелевых потребительских кредитов напрямую зависят от условий кредитных программ банков их предоставляющих, так например максимальный размер кредита может достигать уровня автокредита или даже ипотечного кредита, и с успехом заменять их, разумеется неся и свои отличия от специализированных кредитных программ.

Получение нецелевых кредитов облегчается во многом благодаря скорринговой подпрограмме анализа финансового положения заемщика, суть программы в том, что создается скорринговая система, которая автоматически делает анализ финансовых показателей клиента и позволяет специалисту банка оперативно заполнить анкету и рассчитать сумму нецелевого кредита для потребителя.

Что же скрывается за понятием нецелевой потребительский кредит - это кредит при котором банк выделяет деньги на нужды потребителя не требуя у клиента информации о том, на что будет потрачена выделяемая по кредиту сумма. С учетом этих факторов, и темпов развития потребительских кредитов в которых доля нецелевых кредитов непрерывно увеличивается привлекательность такого рода кредитования все чаще привлекает внимание потенциальных клиентов банков.

Чтобы разобраться с источником такого роста и привлекательность для потребителя нецелевых кредитов давайте проанализируем вопрос, как банк защищает себя в случае невозврата выданных средств, ведь сроки кредитования в данном случае могут достигать 5 - 7 лет, а суммы как уже упоминалось выше могут быть сравнимы с суммами по ипотечному кредитованию, к тому-же в данном случае заемщик не предоставляет в обеспечение кредита залог.

Получается, что единственным фактором, гарантирующим банку возврат кредита можно назвать работоспособность или физическое состояние клиента, которое за эти пять – семь лет может существенно измениться, не говоря уже о возможной потере заемщиком высокооплачиваемой работы. Понятно, что получение нецелевого кредита для людей пенсионного возраста становится крайне проблематичным и вряд ли возможным.

В поисках эффективного инструмента защиты от финансовых рисков не оправдал надежд институт поручительства с успехом работающий во многих странах цивилизованного мира, связано это в первую очередь с пониманием и осознанием своей роли в поручительстве граждан нашей страны, зачастую попытки затребовать у поручителя платежи по кредиту в случае отказа основного заемщика выполнять свои долговые обязательства, наталкиваются на непонимание и сопротивление граждан поручителей и как правило решаются уже через суд, что отрицательно сказывается на имидже банка.

Решение проблемы страхования своих рисков при нецелевом кредитовании банки видят в страховании жизни и здоровья заемщика при предоставлении ему нецелевого потребительского кредита. Как правило страховая сумма приравнивается к сумме кредита плюс некоторая постоянная величина а последующее перестрахование происходит с учетом суммы задолженности. Углубляясь в вопрос перспектив сотрудничества банков и страховых компаний можно заметить желание банков застраховать только самые рискованные кредиты чтобы не уменьшать привлекательность выгодных кредитных программ, а страховые компании можно уличить в желании охватывать весь спектр услуг оказываемых банком партнером, в любом случае эти поиски решений и вариантов сотрудничества идут на пользу рынку кредитования, ускоряют создание собственных аналитических служб и повышают востребованность услуг бюро кредитных историй, что в свою очередь идет на пользу нам – потенциальным клиентам банков.

Читайте також:

Подати заявку Отримати консультацію

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати

ІНШІ СТАТТІ

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше

Експрес позика під заставу нерухомості

Як отримати кредит за один день? Які документи потрібно мати на руках, щоб оформити позику протягом дня? Чи треба показувати об'єкт для оформлення експрес позики протягом дня? . . .
Детальніше

Кредити студентам

Кредити студентам від PKCredit. Умови отримання, процедура оформлення. . . .
Детальніше

Як отримати кредит в декретній відпустці

Як отримати кредит в декретній відпустці? Позики під заставу нерухомості без довідки про доходи від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Взяти позику під заставу частки в квартирі

Як взяти позику під заставу частки в квартирі? Наскільки це реально і на яких умовах? . . .
Детальніше

Як взяти іпотеку з поганою кредитною історією

Чи можна взяти іпотеку з поганою кредитною історією? Мінімальними вимогами до позичальників при заставному кредитуванні. . . .
Детальніше

Допомога брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Пропонуємо допомогу брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. . . .
Детальніше

Кредит під заставу земельного паю

Де і як отримати кредит під заставу земельної паю. Схема і умови оформлення. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту

Де знайти допомогу в отриманні кредиту? Компанія PKCredit знайде рішення для Вас! Залишайте заявки на сайті. . . .
Детальніше

Де взяти грошей на відкриття бізнесу

Де взяти грошей на відкриття бізнесу? Скористайтеся послугами компанії PKCredit і отримаєте потрібну суму на протязі одного дня. . . .
Детальніше

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо у Вас погана кредитна історія і потрібна допомога в отриманні кредиту, просимо Вас звертатися в PKCredit. . . .
Детальніше

Кредит під заставу нерухомості в ломбарді

Застава нерухомості в ломбарді. Ставки, терміни, схема оформлення. Кредит в ломбарді під заставу майна. . . .
Детальніше

Де терміново взяти гроші

Терміново потрібні гроші? Де терміново отримати позику? На ці питання відповість компанія PKCredit. Позики під заставу в терміновому порядку. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту в Києві

Компанія PKCredit гарантує отримання кредиту в Києві. Заставою може виступати житлова і нежитлова нерухомість. Безкоштовний юридичний супровід. . . .
Детальніше

Перекредитування мікропозик в Україні

Перекредітація мікропозик в Україні під низькі відсотки. Угода в день звернення. Заставою може виступати будь-який тип нерухомості. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку житла

Розповімо Вам про те, де можна взяти кредит на покупку житла. Умови, терміни, вимоги до позичальників, інше. . . .
Детальніше

Який кредит взяти на покупку квартири

Потрібен кредит на покупку квартири? Пропонуємо ознайомитися з пропозицією компанії PKCredit. Термінові позики на покупку нерухомості. . . .
Детальніше

Як і де взяти кредит на покупку будинку

Потрібен кредит на покупку будинку? PKCredit спеціалізується на кредитах під заставу різної нерухомості. З нами можна придбати будь-який тип житла . . .
Детальніше

Що таке іпотечний кредит в Україні

Що таке іпотечне кредитування? Як оформити іпотечний кредит? Переваги оформлення іпотечних кредитів від приватного інвестора. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку нерухомості

Якщо на придбання нерухомості не вистачає коштів, то пропонуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на видачі позик на покупку або під заставу. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Кредит під заставу можна отримати навіть якщо у Вас погана кредитна історія. Компанія PKCredit займається видачею позик при будь-якому фінансовому становищі клієнта. . . .
Детальніше

Чи можна взяти кредит непрацюючим офіційно

Якщо на даний момент немає офіційного джерела доходу, то компанія PKCredit готова розглянути можливість оформлення заставного кредиту для таких клієнтів. . . .
Детальніше

Де можна позичити гроші в Києві

Якщо терміново неоходімо позичити відсутню суму грошей, зверніться в компанію PKCredit. Термінові позики під заставу майна, на тривалий термін, під мінімальний відсоток. . . .
Детальніше

Як можна взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Якщо терміново потрібні кошти, але є прострочення по існуючих кредитах або погана кредитна історія, Вам найкраще звернутися в компанію PKCredit. Ми спеціалізуємося на вирішенні таких завдань. . . .
Детальніше

Як взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

Компанія PKCredit забезпечить видачу позики для тих, хто не працевлаштований офіційно, як в Києві, так і інших містах України. Мінімальні вимоги до документів і клієнтам. . . .
Детальніше

Де можна отримати кредит безробітному

Варіант отримання кредити безробітному полягає в тому, що необхідно надати будь-заставне нерухоме майно. При цьому довідки про працевлаштування не потрібні. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу квартири

PKCredit пояснить як можна вигідно взяти кредит під заставу квартири. Які необхідні документи і вимоги до позичальника. . . .
Детальніше

Кредити пенсіонерам

Пенсійний вік не перешкода, якщо необхідно оформити вигідний кредит під заставу нерухомості . . .
Детальніше

Швидкий кредит на ремонт квартири

Умови оформлення кредиту для ремонту в квартирі. Гнучкий графік платежів і терміни оформлення. . . .
Детальніше

Кредит на весілля

У компанії PKCredit Ви можете розраховувати на отримання кредиту для проведення весільної церемонії Вашої мрії. . . .
Детальніше

Кредити на поповнення обігових коштів

Брак оборотних коштів можна легко вирішити за допомогою позики коштів на короткий термін. PKCredit спеціалізується на позиках під працюючий бізнес. . . .
Детальніше

Кредит на лікування

Ніхто не застрахований від проблем зі здоров'ям. У разі необхідності Ви можете звернутися в компанію PKCredit для позики коштів. . . .
Детальніше

Кредит на операцію

Терміновий займ грошей на оплату операції. Компанія PKCredit оперативно надасть кошти на лікування під мінімальні відсотки. . . .
Детальніше

Що таке молодіжний кредит

Опис процедури та умов отримання молодіжного кредиту. Які є альтернативи позик молодіжним кредитам. . . .
Детальніше

Кредит на будівництво під заставу нерухомості

PKCredit може забезпечити кредит коштів на будівництво об'єкта під заставу будь-якого типу нерухомості. . . .
Детальніше

Що таке реструктуризація кредиту

Як провести реструктуризацію кредиту на сприятливих для Вас умовах. Умови реструктуризації від PKCredit. . . .
Детальніше

Де найкраще взяти кредит готівкою

Кредит готівкою на вигідних умовах від PKCredit. Де і як взяти позикові кошти на вирішення поточних завдань. . . .
Детальніше

Де краще взяти кредит під заставу

Краще взяти кредит під заставу в перевіреної компанії. PKCredit працює на ринку заставного кредитування більше 7 років і гарантує якісне обслуговування клієнтів. . . .
Детальніше

Кредит готівкою, де вигідніше

Якщо Ви шукайте де вигідніше взяти кредит готівкою, то рекомендуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на заставних позики. . . .
Детальніше

Як дізнатися чи є у людини кредит

Перевірка наявності оформленого кредиту у фізичної особи. Оперативна інформація з відкритих джерел. . . .
Детальніше

Кредит на дитину

Компанія PKCredit спеціалізується на видачі кредитів на будь-які потреби: кредити на навчання, кредити на лікування, інше. . . .
Детальніше

Кредит в доларах під заставу нерухомості

У якій валюті брати кредит під заставу нерухомості. Переваги та недоліки доларових позик. . . .
Детальніше

Як отримати кредит для стартапу

Якщо необхідні початкові кошти для організації стартапа, пропонуємо Вам скористатися послугами компанії PKCredit. Позика під заставу дозволить запустити проект не втрачаючи частки проекту. . . .
Детальніше

Як погасити кредит у ПриватБанку

Необхідно погасити невигідний кредит у ПриватБанку? Розгляньте альтернативну пропозицію від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Де взяти кредит на рік

Компанія PKCredit забезпечує позиками під заставу будь-якого типу нерухомості на термін від одного року. Максимальний термін кредитування становить сім років. . . .
Детальніше