Як взяти іпотеку з поганою кредитною історією

Іпотека з поганою кредитною історією

Чи можливо взяти іпотеку з поганою КІ (кредитною історією)?

Сьогодні купити житло в Україні для більшості непосильне завдання, саме тому багатьом громадянам країни потрібна іпотека, і вони звертаються в банки для отримання позик на покупку житла. В інтернеті часто задається питанням є: «Чи дадуть позику, якщо зіпсована КІ? ». Більшість банків ретельно перевіряють потенційних позичальників перш ніж дати кредит, і не дають позики клієнтам із зіпсованою КІ, а якщо і схвалюють такі угоди, то прописують у договорі жорсткі умови, в тому числі штрафні санкції за найменші порушення, прострочення.

Перспектива потрапити в боргову яму породжує питання, чи можна отримати пільгову іпотеку, взяти кредит на лояльних умовах, якщо у вас погана кредитна історія і де схвалять таку угоду? Зіпсувати кредитну історію нескладно - можна лише кілька разів прострочити платежі в банку, але після цього взяти іпотеку або оформити позику на інші потреби в банківській установі навряд чи вийде, а якщо і вийде, то з завищеними процентними ставками. Тому, якщо вас цікавить, чи можливо отримати вигідну іпотеку при поганою кредитною історії, то варто звертатися не до банківських установ, а до приватних інвесторів - в подібних компаніях можна оформити потрібний вам кредит під заставу нерухомості швидко, просто і на зручних для вас умовах. Ті, хто брав позики у інвесторів, оцінили переваги співпраці з приватними фінансовими організаціями.

Можна взяти іпотеку (іпотечний кредит) і де це можливо при поганою кредитною історії?

Компанія PKCredit протягом більш ніж 15 років надає українцям послуги вигідного і швидкого кредитування. Найчастіше клієнти отримують гроші безпосередньо в день звернення, що дозволяє швидко вирішувати будь-які фінансові питання. Вам не буде потрібно тривалий збір документів - довідок про доходи, підтвердження наявності офіційної роботи і ін. Досить мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) і правовстановлюючі документи на заставну нерухомість.

Ми пропонуємо вигідні процентні ставки (від 1,5%), підбираємо оптимальні умови співпраці (графік, термін), які будуть вигідні для клієнтів. На відміну від більшості конкурентів ми завжди йдемо назустріч клієнтам і найчастіше скасовуємо штрафні санкції навіть при порушенні умов договору. Якщо ви захочете погасити заборгованість передчасно, то зможете це зробити без нарахування пені. Також ми пропонуємо можливість докредітованія - щоб отримати додаткову позики, якщо обраної раніше суми виявилося недостатньо. У PKCredit ви зможете отримати позику на будь-які потреби:

  • особисті - лікування, ремонт, покупка квартири і т.д .;
  • комерційні - створення, просування, розвиток бізнесу.

Якщо ви турбуєтеся про те, чи зможете повернути гроші в строк, то не варто переживати - гнучкість умов співпраці дозволяє не тільки давати іпотеку клієнтам з поганою кредитною історією, а й продовжувати термін виплати заборгованості в разі, якщо клієнт в силу обставин не буде могти вчасно погасити борг.

Що потрібно для отримання іпотеки в PKCredit при поганою кредитною історії?

Той, хто буде брати іпотеку, незалежно від того, погана чи хороша кредитна історія, проходить кілька етапів. Спершу необхідно залишити заявку - для цього можна використовувати онлайн-канали зв'язку або звернутися за номером, вказаним на сайті pkcredit.com.ua. Після цього з вами зв'яжуться фахівці компанії PKCredit для обговорення деталей співпраці - рішення про те, чи давати іпотеку при поганій КІ (кредитної історії) приймається протягом 15 хвилин, при цьому більшість відповідей позитивних - наші клієнти отримують іпотечні кредити і можуть самі вибирати комфортний для себе графік внесення платежів, термін повернення заборгованості. Після обговорення всіх деталей угоди, ви підписуєте офіційний договір у нотаріуса і отримуєте обумовлену суму.

Під заставу якої нерухомості можна взяти кредит в PKCredit?

Багато клієнтів звертаються в PKCredit з метою перевести кредит - укласти договір на більш вигідних умовах, ніж в банку, щоб швидше погасити заборгованість. Особливо це актуально для тих боржників, у яких є кілька позик в різних банківських установах і вони хочуть бути повинні однієї компанії, мати зрозумілий і комфортний графік внесення платежів.

Щоб отримати позику в PKCredit, не обов'язково володіти майном - досить мати дозвіл від третьої особи на внесення в якості застави його нерухомісті. Заставним майном може виступати магазин, гараж, склад, квартира, будинок і нерухомість будь-якого іншого призначення при дотриманні певних умов, а саме - приміщення не повинно бути в аварійному стані, зношеним більш ніж на 70%, потребуватиме капітального ремонту і т.д. При необхідності проводиться експертна оцінка майна, що дозволяє визначити максимальну суму позики для кожного позичальника. Розмір коштів, які видаються фінансовою організацією, не перевищуватиме 70% від ринкової вартості заставної нерухомості. Оформлення угоди здійснюється у нотаріуса в вашому місті - витрати за послуги юриста бере на себе компанія PKCredit. Умови договору обумовлюються завчасно - ми укладаємо чесні, прозорі, вигідні угоди, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного позичальника.

Читайте також:

Подати заявку Отримати консультацію

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати

ІНШІ СТАТТІ

Позика під заставу квартири від приватного інвестора

У даній статті відповімо на такі питання як: Що таке приватний кредит? Де знайти приватного інвестора? Як оформити кредит? Ризики оформлення приватного кредиту і багато іншого ... . . .
Детальніше

Експрес позика під заставу нерухомості

Як отримати кредит за один день? Які документи потрібно мати на руках, щоб оформити позику протягом дня? Чи треба показувати об'єкт для оформлення експрес позики протягом дня? . . .
Детальніше

Кредити студентам

Кредити студентам від PKCredit. Умови отримання, процедура оформлення. . . .
Детальніше

Як отримати кредит в декретній відпустці

Як отримати кредит в декретній відпустці? Позики під заставу нерухомості без довідки про доходи від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Взяти позику під заставу частки в квартирі

Як взяти позику під заставу частки в квартирі? Наскільки це реально і на яких умовах? . . .
Детальніше

Допомога брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Пропонуємо допомогу брокера в отриманні кредиту з поганою кредитною історією. . . .
Детальніше

Кредит під заставу земельного паю

Де і як отримати кредит під заставу земельної паю. Схема і умови оформлення. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту

Де знайти допомогу в отриманні кредиту? Компанія PKCredit знайде рішення для Вас! Залишайте заявки на сайті. . . .
Детальніше

Де взяти грошей на відкриття бізнесу

Де взяти грошей на відкриття бізнесу? Скористайтеся послугами компанії PKCredit і отримаєте потрібну суму на протязі одного дня. . . .
Детальніше

Допоможемо взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні

Якщо у Вас погана кредитна історія і потрібна допомога в отриманні кредиту, просимо Вас звертатися в PKCredit. . . .
Детальніше

Кредит під заставу нерухомості в ломбарді

Застава нерухомості в ломбарді. Ставки, терміни, схема оформлення. Кредит в ломбарді під заставу майна. . . .
Детальніше

Де терміново взяти гроші

Терміново потрібні гроші? Де терміново отримати позику? На ці питання відповість компанія PKCredit. Позики під заставу в терміновому порядку. . . .
Детальніше

Допомога в отриманні кредиту в Києві

Компанія PKCredit гарантує отримання кредиту в Києві. Заставою може виступати житлова і нежитлова нерухомість. Безкоштовний юридичний супровід. . . .
Детальніше

Перекредитування мікропозик в Україні

Перекредітація мікропозик в Україні під низькі відсотки. Угода в день звернення. Заставою може виступати будь-який тип нерухомості. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку житла

Розповімо Вам про те, де можна взяти кредит на покупку житла. Умови, терміни, вимоги до позичальників, інше. . . .
Детальніше

Який кредит взяти на покупку квартири

Потрібен кредит на покупку квартири? Пропонуємо ознайомитися з пропозицією компанії PKCredit. Термінові позики на покупку нерухомості. . . .
Детальніше

Як і де взяти кредит на покупку будинку

Потрібен кредит на покупку будинку? PKCredit спеціалізується на кредитах під заставу різної нерухомості. З нами можна придбати будь-який тип житла . . .
Детальніше

Що таке іпотечний кредит в Україні

Що таке іпотечне кредитування? Як оформити іпотечний кредит? Переваги оформлення іпотечних кредитів від приватного інвестора. . . .
Детальніше

Як взяти кредит на покупку нерухомості

Якщо на придбання нерухомості не вистачає коштів, то пропонуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на видачі позик на покупку або під заставу. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Кредит під заставу можна отримати навіть якщо у Вас погана кредитна історія. Компанія PKCredit займається видачею позик при будь-якому фінансовому становищі клієнта. . . .
Детальніше

Чи можна взяти кредит непрацюючим офіційно

Якщо на даний момент немає офіційного джерела доходу, то компанія PKCredit готова розглянути можливість оформлення заставного кредиту для таких клієнтів. . . .
Детальніше

Де можна позичити гроші в Києві

Якщо терміново неоходімо позичити відсутню суму грошей, зверніться в компанію PKCredit. Термінові позики під заставу майна, на тривалий термін, під мінімальний відсоток. . . .
Детальніше

Як можна взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією

Якщо терміново потрібні кошти, але є прострочення по існуючих кредитах або погана кредитна історія, Вам найкраще звернутися в компанію PKCredit. Ми спеціалізуємося на вирішенні таких завдань. . . .
Детальніше

Як взяти кредит готівкою без офіційного працевлаштування в Києві

Компанія PKCredit забезпечить видачу позики для тих, хто не працевлаштований офіційно, як в Києві, так і інших містах України. Мінімальні вимоги до документів і клієнтам. . . .
Детальніше

Де можна отримати кредит безробітному

Варіант отримання кредити безробітному полягає в тому, що необхідно надати будь-заставне нерухоме майно. При цьому довідки про працевлаштування не потрібні. . . .
Детальніше

Як взяти кредит під заставу квартири

PKCredit пояснить як можна вигідно взяти кредит під заставу квартири. Які необхідні документи і вимоги до позичальника. . . .
Детальніше

Кредити пенсіонерам

Пенсійний вік не перешкода, якщо необхідно оформити вигідний кредит під заставу нерухомості . . .
Детальніше

Швидкий кредит на ремонт квартири

Умови оформлення кредиту для ремонту в квартирі. Гнучкий графік платежів і терміни оформлення. . . .
Детальніше

Кредит на весілля

У компанії PKCredit Ви можете розраховувати на отримання кредиту для проведення весільної церемонії Вашої мрії. . . .
Детальніше

Кредити на поповнення обігових коштів

Брак оборотних коштів можна легко вирішити за допомогою позики коштів на короткий термін. PKCredit спеціалізується на позиках під працюючий бізнес. . . .
Детальніше

Кредит на лікування

Ніхто не застрахований від проблем зі здоров'ям. У разі необхідності Ви можете звернутися в компанію PKCredit для позики коштів. . . .
Детальніше

Кредит на операцію

Терміновий займ грошей на оплату операції. Компанія PKCredit оперативно надасть кошти на лікування під мінімальні відсотки. . . .
Детальніше

Що таке молодіжний кредит

Опис процедури та умов отримання молодіжного кредиту. Які є альтернативи позик молодіжним кредитам. . . .
Детальніше

Кредит на будівництво під заставу нерухомості

PKCredit може забезпечити кредит коштів на будівництво об'єкта під заставу будь-якого типу нерухомості. . . .
Детальніше

Що таке реструктуризація кредиту

Як провести реструктуризацію кредиту на сприятливих для Вас умовах. Умови реструктуризації від PKCredit. . . .
Детальніше

Де найкраще взяти кредит готівкою

Кредит готівкою на вигідних умовах від PKCredit. Де і як взяти позикові кошти на вирішення поточних завдань. . . .
Детальніше

Де краще взяти кредит під заставу

Краще взяти кредит під заставу в перевіреної компанії. PKCredit працює на ринку заставного кредитування більше 7 років і гарантує якісне обслуговування клієнтів. . . .
Детальніше

Кредит готівкою, де вигідніше

Якщо Ви шукайте де вигідніше взяти кредит готівкою, то рекомендуємо Вам звернутися в компанію PKCredit, яка спеціалізується на заставних позики. . . .
Детальніше

Споживчий кредит під заставу

Якщо Вам необхідний споживчий кредит під заставу будь-якого типу нерухомості, пропонуємо послуги компанії PKCredit. Вигідне кредитування під низький відсоток. . . .
Детальніше

Як дізнатися чи є у людини кредит

Перевірка наявності оформленого кредиту у фізичної особи. Оперативна інформація з відкритих джерел. . . .
Детальніше

Кредит на дитину

Компанія PKCredit спеціалізується на видачі кредитів на будь-які потреби: кредити на навчання, кредити на лікування, інше. . . .
Детальніше

Кредит в доларах під заставу нерухомості

У якій валюті брати кредит під заставу нерухомості. Переваги та недоліки доларових позик. . . .
Детальніше

Як отримати кредит для стартапу

Якщо необхідні початкові кошти для організації стартапа, пропонуємо Вам скористатися послугами компанії PKCredit. Позика під заставу дозволить запустити проект не втрачаючи частки проекту. . . .
Детальніше

Як погасити кредит у ПриватБанку

Необхідно погасити невигідний кредит у ПриватБанку? Розгляньте альтернативну пропозицію від компанії PKCredit. . . .
Детальніше

Де взяти кредит на рік

Компанія PKCredit забезпечує позиками під заставу будь-якого типу нерухомості на термін від одного року. Максимальний термін кредитування становить сім років. . . .
Детальніше