Кредит під заставу квартири в Києві за 3 години

Наша компанія вже більше 5 років спеціалізується на вирішенні фінансових питань різної складності. Отримати потрібну суму без тривалих банківських перевірок, поручителів і довідок про доходи - з цими в «PKCredit» звертаються сотні клієнтів з Києва та області. До беззастережним переваг, які відрізняють компанію від десятків конкурентів сучасного ринку відносять швидке прийняття рішень, мінімальний перелік документів, а також гнучкий розрахунковий графік. У разі будь-яких форс-мажорів і затримок по виплатам гарантуємо персональний клієнтський підхід і допомогу у вирішенні проблеми.

Чому саме PKCredit


Наші позичальники можуть покластися на «PKCredit» в будь-якому скрутному фінансовому становищі. Клієнтами можуть виступати фізичні і юридичні особи, вигідні умови угоди гарантуємо.
Зверніть увагу, що переважна більшість позик, які надаються нашою компанією, йде на збільшення оборотного капіталу і створення свого власного бізнесу.
Якщо ви потребуєте допомоги і фінансової підтримки, при цьому не хочете відправлятися до друзів або знайомих, ділитися проблемами і сподіватися на їх розуміння - довіртеся професіоналам. Ми працюємо з 2015 року і за цей час встигли заручитися довірою і підтримкою клієнтів. У нас не просто гучні гасла, які закликають клієнтів і при цьому не мають під собою ніякої опори! Потрібно отримати кредит готівкою під заставу квартири в Києві ? Ми це організуємо!

Ваші фінансові проблеми - наша реальна допомога


Щоб не бути голослівними, наведемо реальний приклад однієї недавньої кредитної історії. До нас в компанію звернувся клієнт, якому терміново необхідно було отримати 12.500 $, але при цьому виплатити гроші він не міг раніше, ніж через 3 роки. Фінансування вимагав ремонт і запуск салону краси. Справа прибуткова, але ось потрібної суми для розвитку власної справи не вистачало.
Ми запропонували вихід із ситуації - отримання потрібної суми під заставу невеликої 2-х кімнатної квартири клієнта по вулиці Вишгородська. Перевірка документів зайняла кілька хвилин, позичальник був одноосібним власником житлоплощі в 50 квадратних метрів, тому угоду запросто завершили в день звернення.
Для цього від клієнта знадобилися тільки:

  • ІПН;
  • Паспорт громадянина України;
  • Документи на право власності.

    Термін позики обговорили разом з поточною процентною ставкою і тут же оформили документи. Як результат - клієнт задоволений, ми зі своєю роботою впоралися на «відмінно» і вже через місяць салон почав працювати.
    Всі подробиці позики грошей під заставу квартири можете уточнити на головній сторінці нашого сайту або зв''язавшись з менеджером будь-яким зручним для вас способом.

Кредит під заставу Київ

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію