Позика під заставу будинку в Броварах

Як відомо, отримати гроші в кредит від приватного інвестора набагато простіше і швидше, ніж у банку. Компанія PKCredit пропонує вам не витрачати час на збір пакету документів, очікування прийняття рішення та інші складності. Оформити займ грошей під заставу будинку в Броварах можна всього за 1 день - просто надайте копії паспорта, ІПН і правовстановлюючих документів на нерухомість, і протягом 15 хвилин ми зв''яжемося з Вами, щоб підібрати оптимальну кредитну програму і обговорити деталі угоди.

У PKCredit все гранично просто і абсолютно прозоро. У нас немає прихованих комісій, штрафів за дострокове погашення кредиту та інших «підводних каменів». При цьому отримати позику під заставу житлової нерухомості в Броварах у нас можуть навіть позичальники з поганою кредитною історією - ми повністю довіряємо своїм клієнтам і ставимося до них максимально лояльно. Також ми завжди намагаємося знайти вихід з будь-якої ситуації. Наприклад, якщо Ви не можете закласти будинок, в якості альтернативного варіанту може бути оформлена позика під заставу гаража , землі або іншого нерухомого майна.

Чому Вам варто звернутися саме в PKCredit?

Кредитуванням під заставу нерухомості ми займаємося вже більше 5 років, і за цей час ми надали фінансову допомогу сотням людей. Щоб не бути голослівними, наведемо приклад з нашої практики. Клієнту, який займається торгівлею металопрокатом, потрібні були гроші на поповнення оборотних коштів. Спочатку він хотів оформити приватний кредит під заставу частки в квартирі , але після оцінки майна з''ясувалося, що необхідна сума під цей об''єкт не могла бути видана. Ми запропонували йому в якості застави надати будинок в Броварах. Операцію уклали в цей же день, позичальник залишився задоволений отриманим результатом і співпрацею з нашою компанією.

Що ще ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • Вигідні умови кредитування (процентна ставка - всього від 1,9% на місяць).
  • Можливість взяти кредит під заставу нежитлової нерухомості , будинку або квартири в максимально стислі терміни.
  • Видачу позик як в доларах, так і в гривні без прив''язки до валюти.
  • Юридичний супровід угоди, що забезпечує її повну безпеку (договори підписуються в присутності нотаріуса).
  • Індивідуальний підхід до кожного (якщо Ви не можете отримати кредит під приватний будинок, компанія PKCredit готова розглянути і інші варіанти, наприклад, кредит під заставу земельної ділянки).
Кредит під заставу Бровари

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію