Терміновий кредит під заставу квартири у Вишгороді

Оскільки ситуація з банківським кредитуванням у нас в країні залишає бажати кращого, свої фінансові проблеми більшості людей доводиться вирішувати іншими способами. Хтось позичає гроші у родичів або друзів, для інших же оптимальним рішенням стає позика у приватної особи під заставу квартири , будинку або нежитловий, комерційної нерухомості. Якщо другий варіант для вас більш прийнятний, компанія PKCredit з радістю прийде вам на допомогу.


Наші ключові переваги


В першу чергу хочемо відзначити, що взяти позику під заставу житлової нерухомості в компанії PKCredit може абсолютно кожен. Ми не вимагаємо довідок про доходи, лояльно ставимося до поганою кредитною історії і завжди намагаємося по максимуму задовольнити запити клієнтів.

Також ми пропонуємо дійсно вигідні умови кредитування:


  • сума позики - до 1 500 000 гривень (грошові кошти під заставу нерухомості видаються готівкою в національній валюті або доларах)
  • терміни кредитування - від 3 місяців до 6 років (з можливістю дострокового погашення без штрафних санкцій)
  • процентна ставка - від 1,5% на місяць

Звернувшись в нашу компанію, ви можете всього за 1 день отримати терміновий кредит під заставу земельної ділянки , житлової або нежитлової нерухомості в Вишгороді і відразу ж отримати потрібну суму на відкриття або розвиток бізнесу, придбання житла, ремонт, інше. Заявки розглядаються протягом 15 хвилин, і в переважній більшості випадків по ним приймається позитивне рішення.


Як ми працюємо?


Якщо ви хочете взяти кредит під заставу нежитлової нерухомості , вам досить просто подзвонити по вказаному телефону або заповнити форму заявки на сайті. Ви надаєте мінімальний пакет документів (копії паспорта, ІПН, правовстановлюючих документів на майно), після чого ми обговорюємо можливі варіанти кредитування.

Наприклад, недавно у нас була ситуація, коли клієнт хотів отримати позику під заставу офісу , але необхідна сума конкретно під цей об''єкт йому не могла бути видана. Як альтернативний варіант ми запропонували йому кредит під житлову нерухомість. Всього за кілька годин ми оформили позику під заставу будинку , і клієнт отримав потрібні 16 000 $. Також одному з клієнтів потрібно 6000 $ для того, щоб закрити заборгованість по дорогим миттєвим кредитами. У заставу клієнт надав однокімнатну квартиру. Термін кредитування - 6 років. Тепер клієнт може платити фіксовану суму за затвердженим графіком, без штрафів і пені.

Після узгодження всіх нюансів ми виїжджаємо на огляд об''єкта, який надається в якості застави, оцінюємо його і готуємо всі документи. Заключним етапом є підписання договорів і надання позичальникові грошових коштів. Ми гарантуємо повний юридичний супровід і безпеку угоди, а значить, ви не несете ніяких ризиків.

Кредит під заставу Вишгород

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію