Кредит під заставу земельної ділянки в Білій Церкві

Якщо у Вас не вийшло взяти кредит в банку під заставу землі, не варто впадати у відчай. Компанія PKCredit не пред''являє до позичальників настільки високих вимог, тому отримати позику у нас може абсолютно кожен. Для цього потрібно лише надати паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на предмет застави (у випадку з земельною ділянкою необхідний державний акт). Заявки розглядаються протягом 15 хвилин, і якщо рішення по ним позитивне, угода укладається в цей же день.

Як ми працюємо?

Багатьох клієнтів цікавить питання, як отримати кредит під заставу будинку або будь-якого іншого нерухомого майна в Білій Церкві? Відповідаємо: процедура оформлення позики в PKCredit гранично проста.


  • Ви залишаєте заявку на сайті або зв''язуєтеся з нами по телефону.
  • Ми пропонуємо оптимальні варіанти кредитування (це може бути не тільки позика під земельну ділянку, а й гроші під заставу житлової нерухомості, офісного приміщення, гаража, пр.).
  • Якщо всі умови Вас влаштовують, ми готуємо необхідні документи і, по можливості, відразу робимо висновок та кредитний договір у нотаріуса.
  • Ви отримуєте необхідну суму готівкою в зручній для Вас валюті (в гривнях або доларах).

Гроші в кредит під заставу нежитлової нерухомості, в тому числі земельної ділянки в Білій Церкві, можуть бути видані на термін до 6 років, з можливістю дострокового погашення боргу без будь-яких штрафних санкцій.

Задоволені клієнти - наша найкраща реклама

За роки своєї роботи на фінансовому ринку України (а це вже більше 5 років) ми змогли накопичити колосальний досвід в області кредитування під заставу нерухомості, тому своїм клієнтам ми пропонуємо виключно безпечні та перевірені рішення. Яскравим прикладом тому служить наступна історія.

У PKCredit звернувся клієнт, який збирався відкривати власний стоматологічний кабінет і хотів отримати кредит під заставу комерційної нерухомості. Як альтернативний варіант ми запропонували йому оформити позику під ділянку землі в Білій Церкві. Клієнта така ідея повністю влаштувала, і на наступний день ми уклали угоду. Позичальник отримав необхідні 11000 $ під заставу землі терміном на 2 роки, причому погасити борг він зможе і достроково без будь-яких штрафів.

Щоб дізнатися, як взяти кредит під заставу квартири або земельної ділянки в Білій Церкві, просто залиште заявку на сайті. Найближчим часом ми передзвонимо Вам і відповімо на всі питання.

Кредит під заставу Біла Церква

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію