Гроші в кредит під заставу будинку в Вишневому

Компанія PKCredit вже більше 5 років допомагає своїм клієнтам оперативно вирішувати фінансові проблеми без тривалої паперової тяганини і довгих очікувань. отримати терміновий кредит під заставу квартири або будь-який інший нерухомості в Вишневому у нас можна всього за 1 день - для цього достатньо надати паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на майно. Заявки розглядаються протягом 15 хвилин, а видача грошових коштів готівкою відбувається відразу ж після підписання необхідних договорів. І це далеко не всі переваги, які дає співпраця з компанією PKCredit.


Що ми пропонуємо?


Якщо вам терміново знадобилася велика сума грошей, найбільш оптимальним варіантом є кредит під заставу нерухомості. Найвигідніші умови кредитування пропонує саме PKCredit.

У нас Ви можете оформити:Після укладення кредитного договору, який завжди посвідчується нотаріально, позичальник може продовжувати використовувати предмет застави (землю, будинок або нежитлову нерухомість) на свій розсуд. Всі оригінали правовстановлюючих документів при цьому залишаються на руках у клієнта - це дозволяє нам гарантувати повну безпеку угоди і відсутність будь-яких ризиків для позичальників.


Чим вигідний кредит під заставу нерухомості в PKCredit?


Перш за все, низькими процентними ставками - від 1,5% на місяць. Також варто відзначити інші плюси:

  • щоб отримати кредит під заставу нежитлової нерухомості , квартири або будинку, вам не потрібна довідка про доходи - нам достатньо усного підтвердження платоспроможності
  • процес розгляду заявок і оформлення документів максимально швидкий - як правило, клієнт отримує необхідну суму в день звернення
  • позики видаються як в доларах, так і в гривні без прив''язки до валюти

Позика грошей під заставу будинку – це унікальна можливість отримати велику суму (до 1 500 000 гривень) в найкоротші терміни і на будь-які цілі. Якщо ви хочете скористатися нею, просто зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку на сайті. Ми з радістю відповімо на всі питання, що цікавлять!

Приклад позики під заставу будинку в м. Вишневе.

Клієнту були потрібні кошти на добудову і ремонт купленого раніше будинку. Сума позики - 25000 $, термін кредитування - 3 роки, оплата позики рівними частинами. Крім того, що запорукою виступав сам будинок і земельна ділянка, позичальник має стабільно працюючий бізнес з торгівлі будматеріалами. Огляд і оцінку будинку, переговори і підписання документів провели за 2 дні.

Кредит під заставу Вишневе

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію