Терміновий кредит під заставу квартири в Ворзелі

Якщо вам потрібна велика сума готівкою «тут і зараз», швидше за все отримати грошові кошти вийде, оформивши кредит під заставу нежитлової нерухомості , будинки або квартири у приватного інвестора. У порівнянні з кредитуванням в банку, це набагато зручніше, оскільки:


  • від позичальника не потрібна довідка про доходи (потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на заставне майно)
  • в якості предмета застави може бути надана будь-яка нерухомість (ви можете взяти позику під заставу дерев''яного будинку , квартири, заміського котеджу, земельної ділянки, приміщення комерційного призначення тощо)
  • заявки розглядаються в найкоротші терміни - протягом 15 хвилин
  • гроші видаються готівкою відразу після підписання і нотаріального посвідчення договорів (наші клієнти, які беруть позику під заставу житлової нерухомості , завжди отримують необхідну суму в день підписання договорів)
  • ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо їм найвигідніші умови отримання кредиту під заставу нерухомості
  • гнучкі умови оплати відсотків, можливість перенесення терміну платежу без штрафів і додаткових комісій

І це лише невеликий перелік причин, за якими звернення в компанію PKCredit стане для вас найбільш оптимальним виходом з ситуації, що склалася.


Чому саме PKCredit?


Ми піклуємося про свою репутацію, тому працюємо оперативно, професійно і якісно. Кращим підтвердженням тому є історії реальних людей. Наприклад, недавно клієнтка брала кредит під заставу частки в квартирі в Ворзелі на ремонт житла. Угоду ми закрили за 1 день, результатом всі залишилися задоволені.

А ось ще один випадок з нашої практики. Компанія, що займається будівництвом невеликих багатоквартирних будинків, звернулася до нас за отриманням кредиту на суму 40000 $. В якості застави була надана 2-кімнатна квартира в споруджуваному об''єкті та нежитлові приміщення в уже готовому будинку. Позику під комерційну нерухомість терміном на 5 років оформили протягом дня - клієнт швидко отримав кредит під заставу майна, причому погасити його він зможе достроково без будь-яких штрафів.

Спираючись на свій багаторічний досвід (а працює компанія з 2015 року), ми з упевненістю заявляємо, що для позичальників такий варіант кредитування є максимально вигідним і зручним. У PKCredit ви можете взяти позику під заставу земельної ділянки або будь-якого іншого нерухомого майна у Ворзелі під найнижчі відсотки без прихованих комісій, зі зрозумілим і комфортним графіком платежів. Для отримання консультації залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном.

Кредит під заставу Ворзель

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію