Кредит під заставу квартири в Боярці терміново

Популярність кредитування під заставу нерухомого майна зростає з року в рік, причому в більшості випадків позичальники звертаються не в банки, а в фінансові компанії. Причини цього досить прості. По перше, оформити кредит під заставу квартири або іншої нерухомості в небанківської кредитної організації можна з мінімальною кількістю документів. Компанія PKCredit не вимагає від клієнтів довідок про доходи або договорів поручительства - достатньо надати лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі папери на предмет застави.

По-друге, процес оформлення позики не займає багато часу. Як правило, наші клієнти отримують кредити під заставу комерційної нерухомості , квартир або земельних ділянок протягом 1 дня.

І, по-третє, ми пропонуємо дійсно вигідні умови кредитування: низькі процентні ставки (від 1,5% на місяць), відсутність прихованих комісій, можливість дострокового погашення позики без штрафів. Грошові кошти видаються відразу ж після підписання договору готівкою як у гривні, так і в доларах.


Чому Вам варто звернутися саме в PKCredit?


Ми працюємо на фінансовому ринку України з 2015 року, і за цей час нам вдалося накопичити безцінний досвід у вирішенні проблем будь-якої складності. У кожній ситуації ми приймаємо індивідуальне рішення і завжди прагнемо до того, щоб по максимуму задовольнити вимоги позичальника. Як приклад наведемо такий випадок.

Клієнт з Боярки хотів оформити кредит під заставу нежитлової нерухомості , а саме - невеликого складського приміщення, розташованого на околиці міста. Він планував викупити діючу станцію техобслуговування, для чого йому потрібно 11000 $. Але оскільки під цей об''єкт (склад) необхідна сума не могла бути надана в кредит, ми поцікавилися, який ще нерухомістю володіє клієнт.

Альтернативним варіантом міг стати терміновий кредит під заставу будинку , але отримання письмової угоди від співвласників на той момент було проблематичним. Але рішення все ж знайшлося. У власності у клієнта також була квартира в центрі Боярки, за яку він як раз міг отримати 11000 $. Протягом дня ми оформили кредит під заставу житлової нерухомості , і незабаром позичальник став щасливим володарем СТО.

Компанія PKCredit стане Вашим надійним фінансовим помічником в будь-яких життєвих ситуаціях. У нас Ви можете отримати терміновий кредит під заставу землі , комерційної або житлової нерухомості на будь-які потреби в найкоротші терміни - просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном, і ми запропонуємо найбільш оптимальний варіант позики.

Кредит під заставу Боярка

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію