Кредит під заставу гаража в Василькові

У більшості людей кредити під заставу нерухомості асоціюються виключно з житловими будинками або квартирами. На ділі це зовсім не так. Як об''єкт застави може бути надано будь-яке нерухоме майно, в тому числі земля, магазин, склад або гаражна споруда. У компанії PKCredit гроші в борг під заставу нежитлової нерухомості в Василькові можна взяти на найвигідніших умовах.

Що саме ми пропонуємо?

  • Повністю безпечне нотаріальне оформлення угоди з мінімальним пакетом документів. Кредит фізичним особам під заставу комерційної нерухомості (гаража або іншого приміщення) видається за умови надання лише паспорта, ІПН і правовстановлюючих документів на об''єкт застави. Довідка про доходи з роботи не потрібно.
  • Низькі процентні ставки по позиках - від 1,9% на місяць.
  • Абсолютно прозорі умови кредитування без прихованих комісій і штрафів за дострокове погашення кредиту (якщо Ви ставите питанням, чим небезпечний кредит під заставу квартири або гаража, сміємо запевнити Вас, що ніяких ризиків Ви не несете).

Окремо варто відзначити оперативність розгляду заявок. Якщо Вам потрібен кредит під заставу земельної ділянки терміново , в PKCredit Ви можете отримати його всього за 1 день . Грошові кошти видаються відразу ж після підписання необхідних договорів готівкою в гривні або доларах (за бажанням клієнта).

Чому варто взяти кредит під нерухомість у нас?

Компанія PKCredit працює на кредитному ринку з 2015 року, і за цей час ми змогли завоювати довіру сотень клієнтів не тільки в Василькові, а й в інших містах Київської області. Як приклад наведемо випадок із практики. Клієнту з Василькова терміново були потрібні гроші на ремонт квартири, але оформляти кредит під заставу будинку і землі він не хотів. В ході бесіди з''ясувалося, що у власності у нього також знаходиться гараж. Протягом дня ми підготували всі документи, оформили угоду і видали клієнту позику під заставу гаражної будівлі. Все гранично легко і швидко.

Звернувшись в PKCredit, Ви також можете розраховувати на лояльне ставлення до негативної кредитної історії. Якщо в минулому у Вас були прострочення платежів за позиками і банк тепер відмовляється видавати кредит без поручителів під заставу житлової нерухомості в Василькові, наша компанія завжди рада прийти на допомогу. Просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном, і ми надамо безкоштовну консультацію з усіх питань.

Кредит під заставу Васильків

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію