Кредит готівкою під заставу будинку в Бучі

Кредитування під заставу нерухомості на сьогоднішній день є найбільш простим і швидким способом отримання грошових коштів на розвиток бізнесу, придбання житла та інші цілі. Якщо Вам терміново потрібна велика сума готівкою, за фінансовою допомогою Ви завжди можете звернутися в компанію PKCredit. Ми пропонуємо взяти кредит під заставу будинку в Бучі на найвигідніших умовах і з мінімальним пакетом документів, щоб Ви могли швидше реалізувати будь-які свої плани.

У чому переваги позик під заставу нерухомості, що надаються компанією PKCredit?

Перш за все, хочемо зазначити, що ми працюємо з 2015 року, і за цей час нашими послугами встигли скористатися сотні киян і жителів області. Для кожного клієнта ми завжди підбираємо найбільш оптимальну програму кредитування, будь то кредит під житловий будинок або кредит під заставу нежитлової нерухомості , і складаємо комфортний графік платежів. Для наочності розглянемо реальний приклад з нашої практики.

У PKCredit звернувся клієнт з Бучі, якому були потрібні гроші на покупку нового автомобіля. Спочатку він хотів взяти кредит в банку під заставу землі , але там отримав відмову, і був змушений шукати інший вихід із ситуації. Ми зустрілися з ним і обговорили можливі варіанти кредитування. У підсумку позичальник оформив займ грошей під заставу житлової нерухомості , а саме - будинку в Бучі. Договір був укладений строком на 3 роки з виплатами рівними частинами і можливістю дострокового погашення кредиту. І таких історій у нас безліч.

Далі конкретніше про вигоди співробітництва з компанією PKCredit:


  • Кредити видаються без довідок про доходи (досить надати ІПН, паспорт, правовстановлюючі документи на будинок).
  • Ставка по позиці всього від 1,9% на місяць.
  • Гроші видаються і в гривні, і в доларах - валюту клієнт вибирає самостійно.
  • За дострокове погашення кредиту у нас не передбачені штрафи.
  • На відміну від банків, у нас можна взяти кредит під заставу комерційної нерухомості з поганою кредитною історією - до позичальників ми ставимося максимально лояльно.
  • Необхідні договору оформляються протягом 1 дня і нотаріально завіряються, що забезпечує безпеку угоди (правовстановлюючі документи на нерухомість залишаються у клієнта).
  • У PKCredit також надається можливість оформити кредит на квартиру під заставу цієї ж квартири - дізнатися про це докладніше можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону.

Кредит під заставу Буча

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію