Кредит під заставу земельної ділянки в Яготині

Якщо Ви хочете отримати швидкий кредит під земельну ділянку або шукаєте, де взяти кредит під заставу комерційної нерухомості, ви звернулися за адресою. Компанія PKCredit з 2015 року допомагає своїм клієнтам вирішувати фінансові проблеми будь-якої складності, причому робимо ми це в найкоротші терміни і без зайвої паперової тяганини. Ми не вимагаємо довідок про доходи та ідеальної кредитної історії - щоб отримати приватний кредит під нежитлову нерухомість або під заставу землі в Яготині, Вам достатньо надати лише паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на майно. Якщо ніяких проблем з цим немає, угода укладається в цей же день, і Ви відразу одержуєте необхідну суму готівкою.

У чому ж підступ, запитаєте Ви? Запевняємо, його немає. Ми дорожимо своєю репутацією і намагаємося завжди йти назустріч позичальникам, і доказом цього є реальні історії людей, які вже встигли взяти кредит під заставу ділянки землі або нерухомості в PKCredit.

Як отримати позику під заставу землі?

За допомогою до нас звертався клієнт, який хотів взяти кредит під заставу приватного будинку в Яготині, щоб викупити автомобіль, привезений йому під замовлення з США. Але виникла одна проблема. Позичальник на той момент не міг домогтися згоди співвласників, а гроші йому потрібні були дуже терміново. Ми поцікавилися, яке ще майно є у власності у клієнта. Він відповів, що він володіє земельною ділянкою в Яготині. Всього за 1 день ми оформили договір на ломбардний кредит під заставу землі, і позичальник отримав гроші на покупку авто.

Аналогічним чином ми працюємо з усіма клієнтами. У кожному разі ми намагаємося підібрати найбільш оптимальний варіант кредитування, щоб позичальник швидко отримати потрібну суму готівкою на будь-які потреби. Як і споживчий кредит під заставу квартири, займ під земельну ділянку в Яготині видається на термін до 6 років, а процентна ставка по ньому складає всього від 1,9% на місяць. Завдяки таким вигідним умовам наші клієнти отримують можливість купувати нові машини, робити ремонти житла або розвивати бізнес без звернення до банки, збору об''ємного пакета документів і ризиків отримати в результаті відмова. У компанії PKCredit заявки на отримання позики схвалюються майже в 100% випадків.

Отримати більш детальну інформацію про те, як взяти кредит під заставу житлової нерухомості, нежитлового приміщення, землі, ви можете, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті.

 Кредит під заставу Яготин

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію