Кредит під заставу земельної ділянки в Яготині

Якщо Ви хочете отримати швидкий кредит під земельну ділянку або шукаєте, де взяти кредит під заставу комерційної нерухомості, ви звернулися за адресою. Компанія PKCredit з 2015 року допомагає своїм клієнтам вирішувати фінансові проблеми будь-якої складності, причому робимо ми це в найкоротші терміни і без зайвої паперової тяганини. Ми не вимагаємо довідок про доходи та ідеальної кредитної історії - щоб отримати приватний кредит під нежитлову нерухомість або під заставу землі в Яготині, Вам достатньо надати лише паспорт, ІПН і документи, що підтверджують право власності на майно. Якщо ніяких проблем з цим немає, угода укладається в цей же день, і Ви відразу одержуєте необхідну суму готівкою.

У чому ж підступ, запитаєте Ви? Запевняємо, його немає. Ми дорожимо своєю репутацією і намагаємося завжди йти назустріч позичальникам, і доказом цього є реальні історії людей, які вже встигли взяти кредит під заставу ділянки землі або нерухомості в PKCredit.

Як отримати позику під заставу землі?

За допомогою до нас звертався клієнт, який хотів взяти кредит під заставу приватного будинку в Яготині, щоб викупити автомобіль, привезений йому під замовлення з США. Але виникла одна проблема. Позичальник на той момент не міг домогтися згоди співвласників, а гроші йому потрібні були дуже терміново. Ми поцікавилися, яке ще майно є у власності у клієнта. Він відповів, що він володіє земельною ділянкою в Яготині. Всього за 1 день ми оформили договір на ломбардний кредит під заставу землі, і позичальник отримав гроші на покупку авто.

Аналогічним чином ми працюємо з усіма клієнтами. У кожному разі ми намагаємося підібрати найбільш оптимальний варіант кредитування, щоб позичальник швидко отримати потрібну суму готівкою на будь-які потреби. Як і споживчий кредит під заставу квартири, займ під земельну ділянку в Яготині видається на термін до 6 років, а процентна ставка по ньому складає всього від 1,9% на місяць. Завдяки таким вигідним умовам наші клієнти отримують можливість купувати нові машини, робити ремонти житла або розвивати бізнес без звернення до банки, збору об'ємного пакета документів і ризиків отримати в результаті відмова. У компанії PKCredit заявки на отримання позики схвалюються майже в 100% випадків.

Отримати більш детальну інформацію про те, як взяти кредит під заставу житлової нерухомості, нежитлового приміщення, землі, ви можете, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку на сайті.

 Кредит під заставу Яготин