Кредит під заставу квартири в Борисполі за один день

Якщо Вам терміново потрібна велика сума готівкою на будь-які потреби (створення або розвиток бізнесу, ремонт житла, навчання, інше), найзручніше в такій ситуації взяти кредит під заставу нежитлової нерухомості або квартири. Оформити його на найвигідніших умовах Ви можете в компанії PKCredit. Ми працюємо з 2015 року і на своєму досвіді доводимо, що отримати гроші в борг можна в мінімальні терміни, без надання неосяжного пакету паперів та поручителів.

Взяти кредит під заставу комерційної нерухомості , квартири або будинку в Борисполі дуже просто. Від Вас потрібно тільки паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на майно (договір купівлі-продажу, свідоцтво про приватизацію або ін.). заявки на займ онлайн під заставу будинку або будь-який інший нерухомості розглядаються протягом 15 хвилин, і майже в 100% випадків вони отримують позитивну відповідь.


PKCredit – Ваш надійний фінансовий помічник у вирішенні будь-яких питань


Існує помилкова думка, що кредити беруть переважно люди, у яких виникли фінансові труднощі. Насправді це не так. Наприклад, недавно до нас за допомогою звертався бізнесмен з Борисполя, якому потрібно було 15000 $ на розширення асортименту товару. В якості застави він надав 2-кімнатну квартиру в новому житловому комплексі - ми швидко оформили угоду, і до кінця дня необхідна сума була у клієнта на руках.

І подібних історій за 5 років у нас накопичилося чимало. Ми завжди намагаємося йти назустріч позичальникам і індивідуально підходимо до вирішення кожної проблеми. Звернувшись в PKCredit, Ви можете бути впевнені, що у Вас вийде взяти позику під заставу земельної ділянки , квартири або будь-якого іншого нерухомого майна без довідки про доходи і тривалих банківських перевірок.

Умови гранично прозорі:


  • Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте за вказаним на сторінці телефону
  • Надаєте електронні копії заявлених документів
  • Протягом 15 хвилин ми зв''язуємося з Вами і обговорюємо деталі оформлення позики
  • Проводимо огляд об''єкта застави
  • В цей же день підписуємо договори у нотаріуса і надаємо кошти

Отримати позику під заставу квартири від приватного інвестора можуть як фізичні, так і юридичні особи. Ми гарантуємо повну безпеку і конфіденційність, вигідні процентні ставки (від 1,9% на місяць), лояльне ставлення до простроченням платежів, відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення боргу.

Якщо Ви хочете дізнатися, як взяти кредит під заставу житлової нерухомості , ми завжди раді надати вичерпну безкоштовну консультацію. Просто вкажіть в заявці контактний номер телефону, і найближчим часом ми Вам зателефонуємо.

Кредит під заставу Бориспіль

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію