Кредит під заставу житла в Ірпені

Коли виникає термінова потреба в грошах, а особливо якщо мова йде про велику суму, швидку фінансову допомогу здатна надати компанія PKCredit, що спеціалізується на видачі кредитів під заставу нерухомості. Ми працюємо вже більше 5 років, і за цей час нам вдалося накопичити колосальний досвід у вирішенні будь-яких проблем. Незалежно від того, на які потреби вам потрібен кредит під заставу нежитлової нерухомості , будинку або квартири в Ірпені, у нас Ви зможете отримати грошові кошти в найкоротші терміни, без строгих перевірок і тривалої документальної тяганини.


Як це працює?


Припустимо, ви хочете оформити позику під заставу земельної ділянки на придбання власної квартири. Ви залишаєте заявку на сайті, протягом 15 хвилин ми її розглядаємо і зв''язуємося з вами для більш детального обговорення умов кредитування. Якщо запропонована кредитна програма вас повністю влаштовує, ми виїжджаємо на огляд об''єкта, що надається в якості застави, готуємо необхідні документи і підписуємо договори у нотаріуса. Після вирішення всіх формальностей ви отримуєте необхідну суму готівкою в зручній для вас валюті (гривні або доларах).


Чому клієнти обирають PKCredit?


По-перше, ми гарантуємо абсолютно прозорі умови кредитування. У нас ви можете оформити позику під заставу житлової нерухомості без прихованих комісій і штрафів за дострокове погашення кредиту. Також ми лояльно ставимося до простроченням платежів з поважних причин і завжди готові піти назустріч позичальникові.

По-друге, наша компанія пропонує дійсно низькі процентні ставки і комфортні умови кредитування. Отримати позику під заставу заміського будинку або будь-який інший нерухомості у нас можна за ставкою від 1,5% у місяць. Максимально допустима сума кредиту становить 1 500 000 гривень, а оформити його можна на термін до 6 років.

Але і це не все. Одним з головних переваг PKCredit є те, що взяти позику під заставу комерційної нерухомості (магазину, складу, гаража або іншого приміщення) ви можете без надання довідки, що підтверджує місце роботи і розмір доходу. Клієнту слід вказати мінімальний пакет документів, тому вам не доведеться витрачати час на збір зайвих паперів.

Наостанок також відзначимо, що, в порівнянні з банками, приватний інвестор кредит під заставу квартири схвалює майже в 100% випадків. Саме тому, якщо вам раптом відмовили в кредиті в банківській системі, обов''язково спробуйте відправити заявку в PKCredit.

Приклад оформлення кредиту під заставу квартири в Ірпені.

Замовник з м. Ірпінь вирішував питання збільшення житлової площі. Відсутня сума - 7800 $, на термін кредитування - до 5 років. Кредит видали під заставу житла, що купується, квартира 3-х кімнатна, розташування ідеальне. З урахуванням фінансового стану позичальника та застави рішення про видачу взяли протягом 15 хвилин. Операція була закрита протягом 2-х днів.

Кредит під заставу Ірпінь

Сума кредиту

Валюта кредиту

Вид позики

Ваш щомісячний платіж:Контактний телефон

+38
Надіслати
Подати заявку Отримати консультацію